Brutalus plėšimas išaiškintas per kelias dienas

Laisveskv01Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės r. policijos komisariato pareigūnai greit išaiškino praėjusį savaitgalį Šilutėje įvykdytą vyro apiplėšimą. Per kelias dienas buvo nustatyti ir sulaikyti visi jo vykdytojai ir bendrininkai, surasti iš nukentėjusiojo pagrobti daiktai.

Šeštadienio vakare, apie 23 val., Šilutės gyventoją 41-erių V.Č. Laisvės alėjoje, ties krepšinio aikštele, sumušė ir apiplėšė grupė nenustatytų asmenų. Menkai apšviestoje vietoje patykoję užpuolikai, smūgiavo vyrui į galvą, o šiam praradus sąmonę, pagrobė laikrodį, telefoną, nuvilko striukę, nuavė sportinius batelius ir, palikę likimo valiai, pabėgo.

Nukentėjusysis sakė plėšikų nepažinojęs, todėl iš karto buvo aišku, kad sužalotas jis ne suvedinėjant asmenines sąskaitas, bet turint tikslą apiplėšti.

Dėl plėšimo Šilutės policijoje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, nusikaltėlių imta ieškoti. Netrukus nustatyti apiplėšime galimai dalyvavę asmenys. Per kelias dienas į policijos komisariatą pristatyti 6 Šilutės miesto ir rajono gyventojai, tarp jų – trys nepilnamečiai. Penkiems iš jų pareikšti įtarimai dėl plėšimo: 1969 m. gimusį S.B. teismas leido suimti 3 mėnesiams, 1972 m. gimęs P.A., 1973 m. gimęs V.A. ir dar du septyniolikmečiai, paskyrus kardomąsias priemones, paleisti. Keli įtariamieji jau buvo ne kartą teisti už sunkius nusikaltimus.

Nustačius nusikaltimo vykdytojus, rasti ir nukentėjusiojo daiktai: mobilųjį telefoną užpuolikai jau buvo atidavę į lombardą, striukę paslėpę namuose, laikrodį pareigūnams teko nusegti nuo vieno iš sulaikytųjų rankos, o nuo bejėgės aukos nuautus batus iki pasirodant policijai be jokių skrupulų dėvėjo vieno plėšiko brolis.