BTV laidoje „Prajuokink mane“ didįjį prizą „nurovė” švėkšniškis D.Raibys

D.Raibys laidoje "Prajuokink mane". / BTV nuotr.Domas Raibys – pirmasis humoro šou „Prajuokink mane“ dalyvis, kuriam pavyko laimėti didįjį prizą – tūkstantį litų. Humorą savo pomėgiu vadinantis vaikinas perspėja kitus, norinčius lengvai užsidirbti, kad juokas – dalykas rimtas.

Vos penkios minutės ir jūsų kišenės gali pasipildyti tūkstančiu litų – dalyvauti humoro šou „Prajuokink mane“ vilioja laidos vedėjas Justinas Jankevičius. Tačiau pirmasis šio šou dalyvis, kuriam pavyko laimėti didįjį prizą, įsitikinęs, kad prajuokinti kitus labiausiai sekasi tiems, kurie daro tai ne dėl pinigų.

Jis pats tikino ateidamas į laidą apie pinigus visai negalvojęs – norėjęs tiesiog pralinksminti žmones. Jei ne komisiją, tai bent vieną televizijos žiūrovą. D.Raibys pragyvenimui užsidirba kitaip, o pokštus kuria savo malonumui. Tačiau tai tikrai nėra lengva.

„Kad sukurtum penkias minutes juokų kartais reikia galvoti penkias savaites ar net penkis mėnesius“, – pasakojo vaikinas, patikslindamas, kad neteisina būtų sakyti, kad šiuos tūkstantį litų jis uždirbo lengvai.

D.Raibiui teko užduotis prajuokinti Vitalijų Cololo ir Artūrą Orlauską, o tai nebuvo taip paprasta.

„A.Orlauskas – labai rimtas, Arnoldą Lukošių mes lengviau prajuokinome“, – įspūdžiais dalinosi antrą kartą laidoje dalyvavę Artūras Pečkaitis ir Sigitas Bendoraitis.

Humoro šou „Prajuokink mane“ – trečiadieniais 19 val.

Silutes naujienu LOGO