Buitinė technika ir elektronika surenkama ir Juknaičiuose

Jau ir Juknaičiuose, šalia Vengrų g. 2 namo, įrengta senos buitinės technikos ir elektronikos surinkimo aikštelė. Visą parą kiekvieną savaitės dieną veikiančią aikštelę įrengė ir prižiūri UAB „Man rūpi rytojus“.

Aikštelėje nemokamai bet kuriuo paros metu galima palikti nebenaudojamą seną buitinę techniką ar elektroniką pagal įrengtuose informaciniuose stenduose nurodytą tvarką. Nurodytoje vietoje tvarkingai paliekama stambioji technika ir elektronika bus išvežama kartą per parą. Smulkioji elektronika, baterijos, apšvietimo lempos ir kiti elektronikos komponentai sudedami į numatytas priėmimo angas.

Gyventojai, neturintys galimybės pristatyti minėtų atliekų į šią aikštelę ar į didelių gabaritų atliekų surinkimo ir kompostavimo aikštelę, esančią Šyšos g. 1A, Rumšų k., gali užsisakyti nemokamą išvežimą iš savo gyvenamosios vietos. Registracija telefonu 8 600 900 30 arba interneto svetainėje manrupirytojus.lt .

Visų prašome naudotis naujomis paslaugomis ir neteršti aplinkos neleistinose vietose ar į buitinius konteinerius išmetamomis neleistinomis atliekomis.