„Burbuliatoriaus” sezonas Šilutėje atidarytas su talentingo jaunimo dainomis

burbDešimtys šilutiškių kartu su mažiausiomis savo atžalomis vakar į dangų leido debesis spalvotų muilo burbulų, šokdami ir pritardami visam būriui talentingų jaunųjų dainininkų.

Gyvu koncertu, keliančiu į padanges ne tik burbulus, bet ir „Burbuliatoriaus” dalyvių nuotaiką, pasirūpino garsiausias Pamario talentų ugdytojas Vygantas Stoškus – jo pakviestos, dainuoti sutiko merginos iš Vainuto – Gintarė Muraulaitė, Ingrida Tribičiūtė, iš Žemaičių Naumiesčio – Vygailė Vilčiauskaitė, iš Šilutės – Greta Konaverskytė, Monika Junkarytė, Elina Vaitelytė, ekspomtu prisijungė ir šilutiškis Aivaras.

Taip griausmingai atidarytas šių metų „Burbuliatoriaus” sezonas, kuris tęsis iki pat rugsėjo vidurio. Kad atidarymo garsai sklistų po visą Šilutę, pasistengė Šilutės kultūros ir pramogų centro garso operatorius Algirdas Skripkauskas, pažadėjęs „muziką iš dangaus” visą naująjį „Burbuliatoriaus” sezoną.

Sekite šio puikaus bendrystės renginio anonsus reklamos stenduose Šilutėje ir laikraštyje „Šilutės naujienos”, kuris yra „Burbuliatoriaus” ambasadorius mūsų mieste.

Nuotraukų albumą rasite ČIA.