„Burbuliatorius“ Šilutėje

burbuliatoriusMuilo burbulų meistrai, medžiotojai ir fotografai, žalių pievų ir urbanistinių piknikų mėgėjai, muzikantai ir šokėjai, laikas visiems susitikti „Burbuliatoriuje”!

Tradicine tapusi miestų šventė „Burbuliatorius” prasideda paskutinį pavasario pirmadienį. Nuo šios dienos kas antrą vasaros pirmadienį, Lietuvos miestų gyventojai ir svečiai renkasi viešose erdvėse, kad užtvindytų jas muilo burbulais.

Viskas ko reikia – atsinešti į paskelbtą renginio vietą muilo burbulų buteliuką (sau ir praeiviui) ir kartu su kitais dalyviais pūsti muilo burbulus bei dalintis gera nuotaika. Kaip ir anksčiau, šis vasaros renginys vyksta kas antrą pirmadienį, iki pat rudens.

Šilutės „Burbuliatorius” iš kitų miestų išsiskyrė muzikalumu, mat kaskart grojo vis kitos grupės. Nelaužykime šios tradicijos! Visi norintieji pabrazdinti gitara, pabumbsėti būgnais ar kitaip muzikuoti kviečiami groti. Scena jūsų!

Kaip visada, kūrybinės improvizacijos, koncertai, žonglierių pasirodymai, aktyvūs žaidimai arba tiesiog piknikai pagražins įvykį, tad ir šiemet kviečiame Šilutės krašto jaunimą nesnausti ir nelaukti, kol juos atras, o naudotis proga!

Ar turite minčių, kaip paįvairinti 2014-ųjų sezoną? Pasidalinkite! Rašykite komentaruose arba el. paštu spauda@silutesnaujienos.lt.

Sezono atidarymui siūlome pasigaminti didžiulių burbulų ir tapti populiariausiu fotografų taikiniu!