Bus renkama gražiausiai Šilutėje papuošta vitrina

DSC 0242Šilutės seniūnija kasmet prieš Kalėdas skelbia gražiausiai papuoštų vitrinų konkursą. Tradicija bus išlaikyta ir šiemet.

Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus informavo, jog miesto verslininkai, kavinių ir parduotuvių savininkai vėl raginami prisidėti prie kalėdinės dvasios mieste kūrimo – kuo originaliau papuošti savo vitrinas ir teritorijas.

Tiesa, daugelio miesto parduotuvių ir įmonių šeimininkai savo vitrinas ir aplinką šventiškai papuošė nelaukdami raginimo – dar DSC 0246gerokai iki konkurso paskelbimo.

R.Steponkus „Šilutės naujienoms“ sakė, jog kasmet pasigendama naujų konkurso dalyvių, t.y., vitrinas kalėdiškai dabina vis tie patys verslininkai. Tokia tendencija pastebėta ir šiemet – pervažiavęs miestą seniūnas sako, kad vėl matė papuoštas tas pačias, kaip kasmet, vitrinas. Tiesa, pasidžiaugė, kad jos vėl padabintos profesionaliai, kūrybingai ir skoningai.

DSC 0247R.Steponkus sutinka, kad lietingas oras, apniukusi gamta kalėdinės nuotaikos nekuria, tad ir puošybos neskatina. Tačiau vis dėlto ragina visus prisidėti prie kalėdinės dvasios mieste kūrimo – juk sniego ir šaltuko gal dar sulauksime?..

Komisijoje, kuriai vadovaus Šilutės seniūnas R.Steponkus, bus Šilutės meno mokyklos atstovai bei žurnalistai. Gražiausiai papuoštas vitrinas jie rinks pirmadienį, gruodžio 21 dieną, 17 val. Nuo to, kiek ir kaip papuoštų vitrinų bus, priklausys, ar bus išrinkta viena, ar dvi, ar daugiau pačių gražiausių vitrinų.