Būsimosios kosmetologės ir kirpėjos demonstravo profesinius įgūdžius

sukuosenosDviejų profesinių mokyklų – Šilutės turizmo ir paslaugų verslo bei Šilutės žemės ūkio mokyklų mokinės dalyvavo jungtinės veiklos projekte „Pasiruošimas vakaro renginiui – vakarinio makiažo ir šukuosenos kūrimas“ ir turėjo galimybę pademonstruoti profesinius įgūdžius.

Projekto idėjos autorė ir organizatorė Turizmo ir paslaugų verslo mokyklos kosmetikų specialybės profesijos mokytoja Birutė Šveikauskienė pakvietė konkurse dalyvauti 4 Turizmo ir paslaugų verslo mokyklos III kurso kosmetikių (mokytoja B.Šveikauskienė) ir 7 Žemės ūkio mokyklos II-III kursų kirpėjas (mokytojos D.Zveiniekienė, G.Kuisienė, R.Jurgėlienė).

Projekto dalyvės darbavosi Žemės ūkio mokykloje, o šventinė dalis vyko Turizmo ir paslaugų verslo mokykloje.

Vertinimo komisijos atstovės – kosmetologė Vilma Gečienė (salonas „Laura“), profesionali kirpėja Jurgita Stulgienė ir Turizmo skyriaus vedėja Irena Sudeikienė skyrė tris nominacijas, o publika taip pat turėjo balsavimo teisę ir rinko gražiausią modelį.

Už profesionaliausiai atliktą makiažą (modelis Dovilė Baranauskaitė) apdovanota Greta Mažutytė.

Už profesionaliausiai atliktą šukuoseną (modelis Milanda Chomičiūtė) apdovanota Agnė Bytautaitė.

Profesionaliausias modelis – Laura Merkytė (makiažas – Gintarės Balserytės, šukuosena – Vitalijos Romanovskytės).

Publika gražiausiu modeliu išrinko Samantą Radžiūtę (makiažas – Stasės Jakštaitės, šukuosena – Karolinos Rylskytės).

„Šis projektas buvo puiki proga būsimoms grožio paslautų teikėjoms išbandyti save, parodyti įgytas žinias ir gebėjimus, bendradarbiauti ir kurti grožį kartu su kitos  profesijos kolegėmis“, – sakė renginio iniciatorė B.Šveikauskienė.

Daugiau nuotraukų Facebook albume.