Būsimosios viešbučių darbuotojos tobulinosi užsienyje

turizmo mokykla stazuote vengrijojeŠilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla dalyvavo  Klaipėdos turizmo mokyklos Leonardo da Vinci mobilumo projekte „Viešbučio darbuotojo konkurencingumo EU darbo rinkoje didinimas“, kuris buvo finansuojamas iš ES Mokymosi visą gyvenimą programos.
Šešios viešbučio darbuotojo specialybės moksleivės kartu su tos pačios specialybės moksleivėmis iš Klaipėdos turizmo mokyklos, VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos bei Druskininkų amatų mokyklos 2012-2013 metais dalyvavo turizmo mokykla stazuote maltojestažuotėse Vengrijoje, Maltoje ir Portugalijoje.

2012 metų rudenį Maltoje stažavosi mokinės Viktorija Pukelytė ir Evelina Ruškytė, Vengrijoje – Gabrielė Kirilovaitė ir Roberta Saldukaitė, o  2013 metų spalio mėnesį Portugalijoje praktiką atliko Viktorija Motuzaitė ir Rasa Adomaitytė. 4 savaičių trukmės stažuočių metu merginos dirbo viešbučiuose ir restoranuose, kur pagilino viešbučio darbuotojų kompetencijas, leisiančias kokybiškai aptarnauti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio svečius, patobulino sociokultūrinius, anglų kalbos įgūdžius, savarankiškumo bei komunikabilumo kitoje kultūroje gebėjimus. turizmo mokykla stazuote portugalijoje

„Stažuotėje džiaugėmės kiekviena diena. Šypsena ir geros emocijos mus lydėjo visur ir visada“, – vienbalsiai sakė visos projekte dalyvavusios merginos.