Buvęs sveikatos apsaugos viceministras A.Skikas atliko bausmę

SKIKAS ARTPrieš dvejus metus už kyšininkavimą nubaustas buvęs sveikatos apsaugos viceministras Artūras Skikas išpirko kaltę – antradienį šis faktas patvirtintas teismo nutartimi, – praneša šalies žiniasklaida.

2010-ųjų sausį darbo vietoje – Sveikatos apsaugos ministerijoje sulaikytam A. Skikui buvo pateikti kaltinimai iš VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“ direktoriaus Vytenio Kalibato paėmus 20 tūkst. litų. Teisme A.Skikas prisipažino, kad paėmė 20 tūkst. litų kyšį – pinigai buvo skirti jo atstovaujamai partijai – Liberalų ir centro sąjungai.

Teismas A.Skikui skyrė 2 metų laisvės atėmimo bausmė jos vykdymą atidedant 2 metams. Ministro pavaduotojas taip pat įpareigotas sumokėti 3 250 litų į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Pastarąją prievolę A.Skikas atliko jau anksčiau, o antradienį Šilutės rajono apylinkės teisme atliktas juridinis formalumas, patvirtinantis, kad nuteistasis visiškai atliko jam paskirtą bausmę. Dėl bausmės atlikimo fakto patvirtinimo į teismą kreipėsi Šilutės rajono pataisos inspekcija.

Ši istorija sužlugdė 48 metų A.Skiko politinę karjerą – jis buvo ne tik nušalintas nuo sveikatos viceministro posto, bet ir buvo atšauktas iš Liberalų ir centro sąjungos Šilutės skyriaus pirmininko pavaduotojo pareigų bei išbrauktas iš partijos narių sąrašo.

TRUMPA TEKSTINĖ REKLAMA SU NUORODA 60€/MEN.