Buvusi savivaldybės gydytoja vadovaus Visuomenės sveikatos biurui

 

KR SURPLEBuvusi Savivaldybės gydytoja Kristina Surplė nuo kovo 27 dienos paliko šias pareigas ir stojo vadovauti Šilutės savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui. Pasak K. Surplės, ji yra išlaikiusi Valstybės tarnybos egzaminą, o Savivaldybės skelbtą konkursą Visuomenės sveikatos biuro direktorės pareigoms laimėjo be didelių sunkumų: jai tiesiog pasisekė, nes konkurse ji buvo tik vienintelė pretendentė.

Šilutės kraštas K. Surplei yra gimtinė. Ji didesnę savo gyvenimo dalį gyveno Vainuto seniūnijos Bikavėnų kaime, nors vidurinę mokyklą baigė Tauragės rajone. Baigusi studijas Klaipėdos universitete gavo Visuomenės sveikatos bakalauro diplomą, darbo karjerą pradėjo netoli namų – Šilalės visuomenės sveikatos biure. Taigi, kaip sako pati K. Surplė, yra užaugusi, kaip tikras “parubežio” (pasienio) žmogus.

Vėliau ji tame pačiame universitete baigė ir andragogikos (suaugusių žmonių ugdymo) magistrantūrą.

Ištekėjusi ir iš Bikavėnų atsikėlusi gyventi į Vainutą, nuo 2012 metų K. Surplė pradėjo dirbti Šilutės Visuomenės sveikatos biure. Dėl nesutarimų su šios įstaigos direktore, K. Surplė 2017 m. savo noru buvo palikusi šį biurą – bemaž du metus ji pakeitė vaiko priežiūros atostogų išėjusią Savivaldybės gydytoją Inetą Pačiauskaitę.

Dabar laimėjusi konkursą ir pradėjusi dirbti Šilutės Visuomenės sveikatos biuro direktore, K. Surplė sako turinti nemažai idėjų, kaip būtų galima suaktyvinti šio biuro darbuotojų darbą. Jos nuomone, reikia siekti, kad visi moksleiviai ir suaugusieji saugotų savo sveikatą jau žinomomis priemonėmis.
K. Surplei teks vadovauti 22 darbuotojų kolektyvui. Iš jų du darbuotojai pagal sutartį dirba Pagėgiuose, 15 Šilutės savivaldybės ugdymo įstaigose, ir dar 4 – biuro administracijoje.