Buvusius Švėkšnos abiturientus „egzaminavo“ kūno kultūros mokytojai

sveksna abiturientu susitikimasKiekvienais metais susitikti su klasės draugais iš visos Lietuvos ir užsienio renkasi buvę mokyklos mokiniai. Skambutis suskambės tik po poros savaičių, kviesdamas į pamokas, o Švėkšnoje jos jau prasidėjo.

Po 35 metų 49-oji abiturientų laida, baigusi mokyklą 1997 metais, rinkosi į susitikimą. Jie turi smagią tradiciją – dar kartą pabūti mokiniais pamokose.

Visiems jau – per 50 metų, bet, kaip ir prieš daugelį metų, jie dalyvavo kūno kultūros pamokoje parko krepšinio aikštelėje. Visi, apsirengę vienoda geltona sportine apranga su išskirtine emblema, išsirikiavo, išsiskaičiavo ir raportavo savo kūno kultūros sveksna abiturientu susitikimas kamuoliukaimokytojams Zitai ir Medardui Urmulevičiams.

Pamoką stebėjo buvusi mokyklos direktorė Ona Pintverienė ir biologijos mokytoja Ona Žemaitytė. Žinoma, buvo pakeitimų metodikoje – „mokiniai“ nebėgo kilometrinio rato apie parką, buvo apdovanoti ne pažymiais, o prizais. Bet 45 minutės prabėgo linksmai ir nuotaikingai – turėjo darbo ir kamuoliai, ir raketės, ir teisėjai.

Pamokos vertinimas ir įsivertinimas vyko „Viesulo“ kavinėje, kur pagrindinės susitikimo organizatorės – sporto meistrė Ina Pavinkšnytė – Mikulėnienė ir medikė Sigita Vaitelavičiūtė – Daučienė toliau visus egzaminavo..

Džiaugiamės tradicija sugrįžti į jaunystę. Džiaugiamės jaunais siela ir kūnu žmonėmis – pedagogais, teisininkais, medikais ir verslininkais, baigusiais mūsų mokyklą.

spaudos remimo fondas Projektas: „Prie Šyšos krantų: Kraštiečiai.“