Caritas ir advokatai dovanos 3 savaites nemokamų teisinių konsultacijų

Jau šeštus metus Lietuvos advokatai ir jų padėjėjai vienijasi su Lietuvos Caritas, siekdami artėjančių švenčių proga padėti sunkumus patiriantiems Lietuvos žmonėms. Teisės klausimais nemokamas konsultacijas jie teiks nuo lapkričio 22 iki gruodžio 10 dienos.

Neatlygintinai teikti teisines konsultacijas šiemet užsiregistravo didelis būrys advokatų ir jų padėjėjų. Net 275 advokatai ar jų padėjėjai dovanos savo teisines žinias žmonėms, užsiregistravusiems nemokamai konsultacijai Caritas centruose visoje Lietuvoje.

„Lietuvos advokatūra žmonių poreikį pasikonsultuoti su teisininkais jaučia visus metus. Šia iniciatyva siekiame, kad gražiausias metų šventes žmonės pasitiktų su sumažėjusiu rūpesčių bagažu. Dėkoju kiekvienam advokatui ir padėjėjui, kurie savo laiką, žinias padovanos, kam šiuo metu to labai reikia“, – sakė Advokatų tarybos pirmininkas prof. dr. Ignas Vėgėlė.

Advokatai nemokamai konsultuos ir Caritas darbuotojus bei savanorius, kurie kasdien bendrauja su įvairių problemų kamuojamais žmonėmis.

„Sunkumus patiriančios šeimos, namų netekę žmonės ir kitos visuomenės grupės, kurias globoja Caritas dažnai prašo pagalbos teisiniuose klausimuose. Tam reikia teisinio išsilavinimo ir patirties. Kviečiu žmones registruotis ir aptarti savo teisines bėdas su advokatais“, – kalbėjo Deimantė Bukeikaitė, Lietuvos Caritas generalinė sekretorė.

Norintys gauti nemokamą konsultaciją turėtų registruotis per Caritas centrus visoje Lietuvoje iki lapkričio 30 d. Telšių vyskupija apima Klaipėdos, Akmenės, Mažeikių, Plungės, Skuodo, Šilalės, Šilutės, Neringos, Tauragės, Telšių rajonus, tel. 8 652 08862 (Sonata).

Konsultacijos bus teikiamos tik nuotoliniu būdu, telefonu ar video skambučiu, ir tik išimtinais atvejais gyvai.