Cepelinų dieną kviečia ne tik jų pavalgyti, bet ir pavaišinti kitus

085553298-cdb0c12e-d939-4c43-9677-04dd6f75f270Tinklaraštininkas ir restoranų kritikas, pasivadinęs Riebiu katinu, pirmąjį vasario sekmadienį rengiamos Pasaulinės cepelinų dienos proga jau antrus metus iš eilės rengia akciją, prie kurios ragina prisijungti kavines, užeigas ar restoranus, ruošiančius cepelinus. Prie akcijos prisijungė net trys Šilutės maitinimo įstaigos – „Baldinukė“, „Trukio stotelė“, „Gilija“. Pasirūpinkite savo artimaisiais ir registruokite juos „Riebaus katino“ feisbuko paskyroje.

Akcijos „Pavaišink senjorus cepelinais!“ metu, kuri vyks vasario 3 d., jais siekiama pavaišinti kuo daugiau senjorų. Iki šiandien, sausio 24 d., dalyvauti akcijoje panoro kavinės ir užeigos, kurios pamaitins 825 senjorus.

Tinklaraštininkas neabejoja, kad norinčių paaukoti atsiras gerokai daugiau. Be to, Riebus katinas kviečia į akciją įsitraukti ne tik maitinimo įstaigas, bet ir kiekvieną. „Laimė nėra gauti – laimė yra duoti. Apsidairyk ir tu – galbūt šalia tavęs yra žmogus, su kuriuo pasidalindamas tuo, ką turi, gali pajausti džiugesį širdyje.

Tad siūlome prie šios gražios akcijos prisijungti visus, ne tik kavines. Vasario 3 d. virkime cepelinus ir vaišinkime jais kaimynystėje gyvenančius senjorus‼“, – paragino Riebus katinas.

valgykla „Baldinukė“, „Trukio stotelė“, „Gilija“ žada pavaišinti po 20 senjorų.

Visą informaciją apie akciją, kavinių ir senjorų registraciją rasite Riebaus katino feisbuko profilyje čia: „Pavaišink senjorus cepelinais!“