Chuliganai sudegino 11 konteinerių

gaisras dege konteineriaiPer visą Šilutę ketvirtadienio naktį prasiautę chuliganai sudegino net 11 buitinių šiukšlių ir antrinių žaliavų konteinerių.

Konteineriai liepsnoti pradėjo apie 1 valandą nakties. Pirmiausia ugniagesiai iškviesti į Gluosnių gatvę, kur plastikiniai antriniai žaliavų konteineriai jau liepsnojo atvira ugnimi. Vėliau ugniagesiams teko skubėti į Cintjoniškiųgatvę, kur konteineryje degė šiukšlės, o jis pats buvo visiškai išsilydęs. Nuo ugnies aptirpo ir šalia stovėjusio kito plastikinio konteinerio šonas.

Netrukus pranešimai apie liepsnojančius konteinerius gauti iš Dariaus ir Girėno gatvės, kur jie irgi padegti net keliose vietose.

Pasak ugniagesių, kai jie skubėjo į Gluosnių g., Dariaus ir Girėno g. liepsnų  dar nesimatė, bet kol buvo užgesinti Gluosnių g. stovintieji konteineriai, jau degė ir pastatyti kitose to paties kvartalo gatvėse. Vos per valandą iš viso nebetinkamais naudoti virto net 11 konteinerių.

Šiukšlių konteineriai yra rajono Savivaldybės turtas. Gamtosaugininkas Remigijus Rimkus vakar dar neturėjo duomenų, kiek konteinerių iš viso sudegė ir kokia jų vertė. Savivaldybės patirta žala, pasak R.Rimkaus, dar bus skaičiuojama.