Cintjoniškių gatvės rekonstrukcija artėja prie pabaigtuvių

GATVERajono mero pavaduotojas Algirdas Balčytis, kuriam patikėta kuruoti Savivaldybės investicinius projektus, ir Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis aplankė rekonstruojamą Šilutės Cintjoniškių gatvę, norėdami įsitikinti, ar darbai vyksta sėkmingai.

S.Šeputis „Šilutės naujienoms” kalbėjo, jog ši gatvė jau seniai kėlė žmonių nepasitenkinimą. Duobėta, lopyta ir perlopyta kelio danga piktino eismo dalyvius, o išklypę šaligatviai erzino čia pat daugiabučiuose gyvenančius žmones.

Jau porą mėnesių vyksta šios gatvės rekonstrukcija, bet Savivaldybės vadovybė negauna, kaip įprasta, jokių skundų dėl nepatogumų. Pasak vicemero A.Balčyčio, visi gyventojai kantriai laukia, kol statybininkai sėkmingai baigs darbus.

Pabaiga numatyta gruodžio 15 dieną. Taip Savivaldybės administracija yra sutarusi su rekonstrukcijos darbus atliekančios UAB „Šilutės automobilių keliai” vadovais.

Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus S.Šepučio, Cintjoniškių gatvė tvarkoma sklandžiai ir darbai bus baigti laiku.

Cintjoniškių gatvė – 250 metrų kelio ir šaligatvių iki sankryžos su Gluosnių gatve – rekonstruota panaudojant Savivaldybei skirtas Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas. Šios gatvės rekonstrukcijos darbai Savivaldybei kainuos 383 tūkst. Lt, iš kurių 28 tūkst. atsiėjo projektavimo darbai.

2015 metais Savivaldybė planuoja rekonstruoti kitą Cintjoniškių gatvės dalį – nuo Gluosnių gatvės sankryžos iki Pramonės gatvės.