COVID-19: du Šilutės rajono gyventojai jau pasveiko

 

covid-19-4908692 960_720Nuo balandžio 9 dienos Šilutės rajone nėra patvirtinta nei vieno naujo koronaviruso atvejo (trečiadienio dienos duomenimis). Du iš penkių susirgusių mūsų rajono gyventojų jau pasveiko.

Per šventines dienas koronaviruso statistika mažai didėjo ir visoje Lietuvoje. Visuomenės sveikatos departamento direktorius Audrius Ščeponavičius informavo, kad trečiadienį Lietuvoje 2000 naujų tyrimų. Per Velykas testų buvo atlikta mažiau, todėl ir teigiamų rezultatų buvo gerokai mažiau nei įprasta: sekmadienį nustatyti 9 nauji atvejai, o pirmadienį – 8.

Velykų savaitgalį Šilutės rajone nebuvo patvirtinta nei vieno naujo atvejo.

Prieš savaitę du nauji koronaviruso atvejai patvirtinti Vainuto ir Kintų seniūnijos gyventojoms. Balandžio 9-ąją COVID-19 patvirtintas 85 metų Vainuto seniūnijos Galnės kaimo gyventojai. Garbaus amžiaus moteris jau nuo kovo 5 d. gydoma Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, taigi kontaktų su Šilutės rajono gyventojais ji neturėjo.

Balandžio 10 dieną liga diagnozuota 53 metų Kintų gyventojai. Koronavirusas moteriai nustatytas Šilutės mobiliajame patikros punkte, ji gydosi namuose.

Šie atvejai jau ketvirtas ir penktas Šilutės rajone. Priminsime, kad nuo kovo pabaigos COVID-19 užsikrėtė iš Vietnamo grįžęs šilutiškis, ir niekur neišvykę Usėnų bei Šylių kaimo gyventojai.

Visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė informavo, kad du gyventojai – šilutiškis ir usėniškis jau pasveiko.