COVID-19 Šilutės rajone: serga 899, padėtis ligoninėje negerėja

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) pranešė, kad praėjusią parą Šilutės rajone nustatyta 17 COVID-19 atvejų. Koronavirusas pasiglemžė dar vieno gyventojo gyvybę, jau 21-ąją nuo pandemijos pradžios. Šilutės ligoninės COVID-19 skyriuje gydoma 50 pacientų, kurių sveikatos būklė vidutinio sunkumo arba sunki.

Asociatyvi pixabay.com nuotr.
Šilutės ligoninės administracija pranešė, kad Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus veikla stabdoma iki 2021 m. sausio 18 d. dėl šio skyriaus medicinos darbuotojų trūkumo. Reanimacijos ir intensyvios terapijos pagalbos paslaugų teikimui pacientai nukreipiami į Klaipėdos miesto ligonines.
„Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų, tačiau tikimės, kad artimiausiu metu situacija pagerės ir Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje dirbantys medicinos darbuotojai sugrįš į darbą“, – rašoma Šilutės ligoninės išplatintame pranešime.
Sausio 5 d. duomenimis, Šilutės ligoninės gydoma 50 koronavirusu sergančių pacientų. Jų sveikatos būklė vidutinio sunkumo ir sunkios būklės. Koronavirusu sergantys pacientai gydomi Vidaus ligų ir COVID-19 skyriuose. Šiuo metu gydymo įstaigoje teikiama būtinoji pagalba.
Šilutės ligoninės COVID-19 skyrius.
Remiantis NVSC duomenimis, šiuo metu Šilutės rajone serga 899 gyventojai. Pirmadienį registruoti infekcijos atvejai, siejami ir su protrūkiu Macikų socialinės globos namuose (iš viso serga 53).
Nuo pandemijos pradžios koronavirusu užsikrėtė 1730 gyventojų, iš kurių 899 tebeserga, 784 pasveiko, 21 mirė, 26 sirgę mirė dėl kitų priežasčių.