COVID-19 situacija Šilutės ligoninėje: ribojamas paslaugų teikimas, draudžiamas pacientų lankymas

Dėl nepalankios epidemiologinės situacijos, Šilutės ligoninėje atidedamos visos planinės operacijos ir hospitalizacijos, pacientų lankymas draudžiamas nuo 2021 m. spalio 27 d.

Lietuvai galynėjantis su ketvirtąja COVID-19 užkrato banga, vis naujus iššūkius patiria ir Šilutės ligoninė. Esant įtarimams, atlikus antrąjį PGR testą, koronavirusas diagnozuotas Vidaus ligų skyriaus pacientui. Nedelsiant profilaktiniai testai buvo atlikti ir kitiems skyriaus pacientams bei darbuotojams. Šiandien paaiškėjo, kad infekcija pasitvirtino dar 9 pacientams. Darbuotojų tarpe susirgimų nenustatyta.

Atsižvelgiant į susidariusią padėtį, pranešame, kad Šilutės ligoninėje buvo imtasi visų reikiamų veiksmų sustabdyti koronaviruso infekcijos plitimą:
  • Vidaus ligų skyrius izoliuotas;
  • atidedamos visos planinės operacijos, įskaitant ir planines hospitalizacijas dėl kitų ligų;
  • draudžiamas stacionarizuotų pacientų lankymas. Informacija artimiesiems apie pacientų būklę teikiama tik telefonu, paskambinus į skyrių (skyrių telefonai nurodyti www.silutesligonine.lt).

Šiuo metu Šilutės ligoninėje teikiama tik skubi pagalba ir būtinosios sveikatos priežiūros paslaugos.

Praėjusią parą Šilutės rajone diagnozuota 15 COVID-19 atvejų, šiuo metu rajone serga 325 gyventojai. Šilutės ligoninėje gydomi 45 pacientai, kuriems diagnozuota COVID-19 liga. 36 pacientai gydomi kovidiniuose skyriuose, 9 Vidaus ligų skyriuje.

Norime pažymėti, kad į COVID-19 skyrių pacientai guldomi tik esant kvėpavimo nepakankamumo reiškiniams ir papildomo deguonies poreikiui. Primename, kad mobilus COVID-19 punktas veiks ir lapkričio 1 d. ir 2 d. nuo 8.00 val. iki 12.00 val.

Atsiprašome už susidariusius laikinus nepatogumus. Tikimės Jūsų supratingumo, tolerancijos ir  kantrybės šioje kovoje su koronaviruso infekcija. Ypač tikimės šeimos gydytojų sąmoningumo ir atsakingumo.

Apie planinių paslaugų atnaujinimą pranešime atskirai.