D.Žibaitienės atsiminimų knyga sutikta Gardame

gardamas zibaitienes knygaĮ Gardamo bibliotekoje vykusį susitikimą su pedagoge, literate, poete Dalia Žibaitiene susirinko gausus būrys gardamiškių. Autorė pristatė neseniai išleistą savo atsiminimų knygą „Gyvenimas, nutekėjęs kaip upė“. Renginyje dalyvavo ir knygos redaktorius Anatolijus Žibaitis.

Gardamo pagrindinės mokyklos mergaitės (vad. Sonata Lidžiuvienė ir Virginija Lidžiuvienė) deklamavo eiles, skambino gitara ir dainavo dainas, joms pritarė vadovės. Tai buvo graži įžanga sutinkant jau devintąją D.Žibaitienės knygą.

Autorė susirinkusiems pasakojo knygos atsiradimo istoriją, savo ir šalia esančių žmonių susiklosčiusius gyvenimus, skaitė citatas iš knygos, kur aprašyti vaikystės įvykiai, atsiminimai, skaudžiai įsirėžę į atmintį.

Viešnia užsiminė apie netrukus pasirodysiančią dešimtąją knygutę, iš jos paskaitė keletą eilėraščių. Paklausta, kaip – ranka ar kompiuteriu rašo eilėraščius, autorė atsakė: „Tik ranka. Mintyse žodžiai liejasi taip greit, kad vos suspėju užrašyti juos“.

Knygos sutiktuvėse dalyvavo Dalios ir Anatolijaus Žibaičių bičiulis, Gardamo parapijos kunigas Antanas Gylys ir dar keletas jiems artimų žmonių, nes A.Žibaitis yra kilęs iš šalia Gardamo esančio Pypliškės kaimo.

Autorė padovanojo keletą knygų susirinkusiems klausytojams ir Gardamo biblioteki.

spaudos remimo fondas Projektas: „Prie Šyšos krantų: Kūryba.“