„Daina aš gyvenu“ – aidėjo iš rajono ansambliečių širdžių

Lapkričio 20-osios popietę Šilutės kultūros ir pramogų centre pasirodė net 11 šio krašto meno kolektyvų. Antrojo aukšto fojė vos talpino visus, norinčius pasiklausyti jų atliekamų dainų. Atidžiausiai pasirodymų klausėsi Alfonsas Vildžiūnas, choro dirigentas ir pedagogas iš Klaipėdos.

Pirmuoju sniegu nuklotais takeliais į Šilutės KPC skubėjo koncertiniais rūbais pasipuošę ansambliečiai ir choristai. Skubėjo ir žiūrovai, pasiilgę gražaus reginio akims ir melodijų ausims. Po kolektyvų pasirodymų nuolat skambėjo plojimai.

Į Suaugusiųjų mėgėjų meno kolektyvų koncertą suėjo, suvažiavo Šilutės mišrus choras „Pamario aidas“, Usėnų moterų vokalinis ansamblis „Smiltė“, moterų vokalinis ansamblis „Nendra“, vokaliniai ansambliai „Mingė“ ir „Vox Libri“, moterų ansamblis „Luotužė“, vokiečių bendrijos choras „Heide“, moterų ansamblis „Vakarė“, vokalinis ansamblis „Vėjūnė“, mišrus vokalinis ansamblis „Bočiai“, sakralinės muzikos mišrus choras „Laudamus“. Skambėjo lietuvių liaudies ir autorinės dainos, pritariant fortepijonui ir akordeonui, vakarą papuošė saksofonistė Evelina Raukaitė, koncertavusi kartu su ansambliu „Vox Libri“.

Dvi valandas skambėjo dainos, aidėjo plojimai, vadovai buvo apdovanoti padėkos žodžiais, šypsenomis ir gėlėmis.