Dainininkai Valdas ir Vainora Lacko džiaugiasi nauju „kūdikiu“

valdasPrieš porą savaičių pasaulį išvydo pirmoji rusniškių šeimyninio atlikėjų dueto Valdo ir Vainoros Lacko kompaktinė dainų plokštelė. Tai, pasak dainininkų, ilgai brandintas, nešiotas širdyje, puoselėtas ir pagaliau į pasaulį išleistas „kūdikis“, talpinantis 17 įvairaus stiliaus dainų.

Neatsitiktinis ir kompaktinės plokštelės pavadinimas „Nauja pradžia“ – tai su pavasariu prikeltas dainų gyvenimas, atlikėjų jausmai ir starto linija būsimų užmojų link.

Anot Valdo Lacko, šiame albume kiekvienas klausytojas atras sau mielų dainų. Daugumos jų tekstai – paties Valdo, taip pat Žydrės Adomaitienės ir rusniškio Vitalijaus Deniušo. Tarp 17-kos rinktinių dainų yra ir gal prieš 10 metų pirmą kartą su grupe „Karčema“ atlikta populiari mūsų krašte daina „Pamariui“, kurią Valdas atlieka su seserimi Vita Lacko – Vaišnoriene.

Rusniškis prisipažįsta,  kad leisdamas kompaktinę plokštelę sulaukė didelės  klaipėdiečių Algirdo Zigmanto ir Audriaus Janonio, taip pat Mindaugo Šlečkaus pagalbos ir palaikymo – jie padėjo sukurti dainų aranžuotes. Rusniškių balsams pritaria gyvo garso instrumentai: akustinės gitaros, saksofonas. „Naujoje pradžioje“ yra ir daina, įrašyta su vaikų popchoru „Spindulys“. Lacko šeima dėkinga ir daugeliui kitų rėmėjų ir pagalbininkų, padėjusių išleisti naująją plokštelę.

Pasak Valdo, albume skamba ne tik įvairių stilių muzika, bet ir įvairios tematikos dainų tekstai: tarp jų yra nuoširdūs žodžiai mamai, kelios patriotinės dainos apie Lietuvą ir gimtąją Rusnę, namus, taip pat – apie artimą, mylimą žmogų.

Plokštelės pabaigoje pateikti trijų dainų karaokė variantai, kad klausytojai, išklausę šeimyninio dueto dainų albumo, galėtų savo emocijas išdainuoti patys. Dainų „Tu namuose“, „Mamai“, „Mes šoksime“ karaokė variantai puikiai tinka ir įvairioms šventėms bei vakarėliams.

Kompaktinių plokštelių „Nauja pradžia“ galima įsigyti Rusnės degalinėje, gėlių salone „Meilenė“ ir VPC „Šilutė plius“ centre. Gyvenantieji toliau gali užsisakyti naująjį CD elektroniniu paštu vainorairvaldas@gmail.com – Vainora ir Valdas Lacko albumą atsiųs.