„Dainų dainelėje“ – vos 12 kolektyvų ir solistų

DAINU DAINELEŠiemet vos 12 kolektyvų ir solistų panoro dalyvauti rajoninėje „Dainų dainelės“ atrankoje.

Sausio viduryje įvykusiame rajoniniame „Dainų dainelės“ ture dalyvavo išties kuklus būrelis jaunųjų dainininkų.

Atrankos komisijai vadovavusi Šilutės meno mokyklos direktorė Rūta Gatelienė, paklausta apie priežastis, dėl kurių, jos nuomone, tiek mažai dainininkų nutarė išbandyti savo balsus, susimąstė. Direktorė mano, kad priežastys įvairios: gal muzikos mokytojai jaučia didelę atsakomybę, gal neranda gabių ir balsingų vaikų, o gal ir per mažai valandų skiriama šiam papildomam ugdymui, o mokytojai nebenori aukoti savo laisvalaikio?

Į regioninį turą atrinkti 5 vokalistai ir ansambliai. Tai Šilutės meno mokyklos berniukų duetas Martynas Kšatuckas ir Domas Saulevičius (mokytoja Daiva Pielikienė), Šilutės Vydūno gimnazijos vaikinų vokalinis kvartetas (vadovė Gražina Matulienė), Vainuto vidurinės mokyklos solistė Gintarė Muraulaitė (vadovė Loreta Mieliulytė), Juknaičių pagrindinės mokyklos mergaičių vokalinis ansamblis (vadovė Jūratė Šukienė) ir solistė Kamilė Sruoginytė iš Katyčių pagrindinės mokyklos (vadovė Virginija Gečaitė).

Šie solistai ir ansambliai jau dalyvavo ir Klaipėdoje vykusiame regioniniame ture, bet ar kas nors iš mūsiškių dainininkų dalyvaus respublikiniame ture, dar nežinoma. Rezultatai bus aiškūs tik vasario viduryje.

Pirmasis „Dainų dainelės“ koncertas per Lietuvos televiziją numatytas vasario 25 dieną.

Silutes naujienu LOGO copy