Dainų kūrėjos koncertas – žingsnis link autorinės plokštelės

zydres koncertasEilės, gitaros muzika, romantiška nuotaika… Tokioje jaukioje atmosferoje viešosios bibliotekos palėpėlėje vyko labdaros – paramos koncertas, skirtas padėkoti visiems, prisidėjusiems prie Žydrės Adomaitienės kompaktinės plokštelės „Tu negirdėjai…“ išleidimo.

Žydrės hobis – kūryba ir dainavimas, lydėjęs nuo pat vaikystės, ją subrandino ir užaugino iki muzikos autorės ir atlikėjos. Nuo 2009 m. Žydrė įrašinėja savo kūrybos dainas ir aktyviai koncertuoja. Prieš du metus konkurse „Vilniaus bokštai“ prisistatė su savo kūrybos daina „Tu negirdėjai“, kuri klausytojų šiandien itin mėgiama (ją, kartu su kitomis autorės dainomis, galėsite rasti netrukus pasirodysiančioje plokštelėje). Atlikėjos „Daina Šilutei“ miesto 500 metų jubiliejaus konkurse tapo nugalėtoja.

Žydrė – gamtos vaikas, todėl jos dainose – gamtos tematika. Be abejo, kaip ir kiekvienas kūrėjas, jautriai paliečia ir meilės tematiką, juolab kad tai tema, kuri nepalieka abejingų. Kad Žydrė jautrios sielos žmogus – pasako tai, jog ji yra aktyvi Vaiko širdies asociacijos dalyvė, kurios prezidentės Daivos Jonauskienės paprašyta ji sukūrė muziką asociacijos himnui.

Autorės svajonė – išleisti autorinių dainų plokštelę jau pildosi. Ją sudarys 13 melodingų dainų.

Koncerto metu autorė savo dainomis dėkojo verslininkams, bendraminčiams ir bičiuliams, visiems kitiems, prisidėjusiems prie gyvenimo svajonės įgyvendinimo.

Koncertą surengti padėjo artima bičiulė ir bendražygė Liuda Kašėtienė, jį vedė ir savo eilėmis lydėjo šilutiškis poetas Marijus Budraitis.