„Dakotai“ ir „Salūnui“ – daug apdovanojimų

Remintos sokiai 1 Kovo 2 d. Šilutės Remintos šokių klubas „Dakota“ ir kantri šokių kolektyvas „Salūnas“ dalyvavo linijinių šokių varžybose „LINEDANCE LT VILNIAUS TAURĖ 2013“.

Kolektyvai varžėsi komandinėse rungtyse, kur visos 3 amžiaus grupės iškovojo I vietos taures. Kai kurie šilutiškiai šokėjai varžėsi ir atskirose rungtyse.

Improvizacijos rungtyje I vietą savo amžiaus grupėje laimėjo „Salūno“ šokėja Guoda Stoškutė, o II vieta atiteko dar vienai salūnietei Geistei Undraitytei. Abi mokosi Žibų pradinėje mokykloje.Remintos sokiai 2

Daug medalių teko ir kitiems Remintos Stoškuvienės šokėjams, kurie varžėsi „ProAline“ rungtyse. Tai šokio kategorija, skirta profesionalui mokytojui ir mokiniams, nes dalyvaujantys šokėjai vertinami atskirai.

Konkursuose dalyvaujama savo lėšomis, tad dėl išlaidų ir užimtumo ne kiekviena šokėja gali sau leisti tokias keliones.

„Tokiuose renginiuose pasitikriname savo jėgas ir garsiname Šilutę. Šokti sveika ir smagu, šokti madinga! Šokis atveria galimybes patirti naujų įspūdžių, atrasti savyje paslėptą talentą. Atiduodame daug energijos, jėgų, bet vaikai jau sako, jog be šokio jie būtų kaip žuvys be vandens. Džiugu, kad sunkus darbas buvo pastebėtas ir įvertintas“ – džiaugiasi vadovė Reminta.

 Projektas: „Kultūros uostas: Kūryba.”