Dantų protezas ir kokios jo galimybės 2021 metais?

Dantų protezas tai nuo seno žinoma procedūra, kurios pagalba žmogui gali būti grąžinti nuostabi šypsena. Keičiantis technologijoms ir į rinką žengiant naujoms technikoms svarbu sužino, kiek populiaru ir vis dar naudojama yra būtent ši procedūra. dantų protezas, tai pagalba žmogui, kuris dėl tam tikrų problemų, ar tam tikrų traumų neteko savo danties, ar net keleto jų. Bet ar šios procedūros vietos neužima daug naujesnės, galbūt jau šiek tiek populiaresnės? Kaip sako specialistai dantų protezas visada buvo ir bus gana populiari procedūra. Yra tam tikra asmenų grupė, kuri niekada nesiekia ir turbūt nesieks tobulėti, ir jiems tai kas turi savo ilgaamžiškumą yra tiek svarbu ir tiek reikalinga, kad sunku jiems pasiūlyti kitas alternatyvas.

Kaip atliekama ši procedūra?

Ši procedūra trunka tam tikrą laiko tarpą, kaip ir visos kitos procedūros. Jei reikalingas vienas dantų protezas, tuomet visa ši procedūra netrunka labai jau ilgą laiko tarpą, jei dantis, kurio vietoje bus statomas naujas jau nebera seno. Tačiau jei statomo danties vietoje vis dar yra tikras dantis jį tenka traukti lauk, laukti kol jis užgis, tuomet galima atlikti danties protezo primatavimą, kurio metu prie senų dantų formos yra pritaikomas naujasis dantis. Kelias savaites trunka kol naujasis dantis būna pagaminamas. Na kai šie darbai būna atlikti, tuomet jau galima vykti pas odontologo, kad jis parodytų jums kaip dantis turi būti statomas į burnos ertmę. Kartais tenka pas odontologo po danties protezo įstato apsilankyti dar kelis kartus, kadangi dažnai žandikaulio formai nuolat judant, naujasis dantis gali veržti, ar nesilaikyti jam skirtoje vietoje.

Kaip prižiūrėti?

Kyla klausimas kaip prižiūrėti dantų protezą, kai jis yra yra burnos ertmėje. Dažnai žmonės tam tikrus protezus išsiima lauk todėl jiems reikalinga šiek tiek kitokia priežiūra nei tų, kurie jūsų burnoje būna įmontuoti. Na svarbiausia kiekvieną vakarą dantis išsiimti lauk, juos laikyti specialiame vandenyje, kuris neleis dantims susitraukti. Taip pat svarbu dantis valyti šepetėliu ir nesvarbu kad šie dantys nėra tikri, kadangi nuo tam tikrų maistų jie taip pat ruduoja, praranda savo spalva, nebe būna tokie ilgaamžiški. Taip pat verta paminėti tai, kad dauguma pacientų naudoja ir specialius klijus, kadangi jų pagalba dantys tuomet laikosi daug geriau, yra daug patogiau valgyti, nesijaučia toks diskomfortas.

Kokybiškų protezų įsigysite protezavimas-implantavimas.lt klinikoje