Dar vienas motociklininko pasiskraidymas baigėsi nelaime

DSCN9282 -_KopijaŠeštadienio popietę, apie 14 val., Liepų gatvėje motociklo „Suzuki“ vairuotojas, nepasirinkęs saugaus greičio, rėžėsi į išvažiuojančią iš daugiabučio kiemo KIA, vėliau bloškėsi į priešingą važiuojamosios kelio dalies pusę ir kliudė šalikelėje stovėjusią „Audi 80“ . Po susidūrimo skubiosmedikų pagalbos prireikė motociklo vairuotojui, kuris gulėjo nejudėdamas prie subyrėjusios savo transporto priemonės.

Pasak eismo įvykį mačiusių šilutiškių, prieš susidūrimą KIA vairuotojas suko iš kiemo, priklausančio Liepų g. 11 namui. Tuo metu dideliu greičiu gatve, nuo parduotuvės „Čia“, atskriejo motociklas, kurio vairuotojas ir rėžėsi į automobilį.DSCN9281 -_Kopija

Po susidūrimo stipriai apniokotas balto KIA kairysis šonas, o „Suzuki“ motociklas subyrėjo į šipulius. Ant šaligatvio gulėjo atitrūkusios detalės, kuro bakas, iš kurio dar tekėjo benzinas.

Automobilio KIA vairuotojas nenukentėjo tik patyrė didelį šoką, nes, kaip pats sakė, net nepastebėjo atskriejančio motociklininko.

Kiek liūdniau baigės „Suzuki“ vairuotojui, 27-erių šilutiškiui, kuris, susidūręs su KIA, nukreipė motociklą į šoną, čiuožė asfaltu, rėžėsi į šalikelėje stovinčią „Audi 80“ ir į medį.

„Suzuki“vairuotojas patyrė stiprius nubrozdinimus, atvykus medikams jis sakė, kad jaučia skausmą rankose, nejudėjo. Laimė, kad motociklininkas ant galvos turėjo šalmą. Nukentėjusysis išvežtas į ligoninę.

Eismo įvykio aplinkybės tiriamos.