Darbą pradeda nauji vadovai  mokyklose, TIC’e ir specialistė  Švietimo skyriuje

Švietimo ir kultūros skyrius lapkritį organizavo nemažai konkursų, nes net penkių mokyklų direktoriams pasibaigė 5 metų kadencijos, arba jie tiesiog išėjo į užtarnautą poilsį. 

Vilkyčių pagrindinei mokyklai daug metų vadovavusi I. Kirkickienė nuo šiol vadovaus Žemaičių Naumiesčio gimnazijai.

Po vieną pretendentą į vadovų postus buvo Usėnų pagrindinėje mokykloje, Šilutės Pamario progimnazijoje, „Žibų“ pradinėje ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje. Vilkyčių pagrindinės mokyklos direktoriaus konkursas neįvyko, nes norinčiųjų mokyklai vadovauti pretendentų nebuvo.

Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė „Šilutės naujienoms“ sakė, kad Usėnų pagrindinei mokyklai vadovauti konkursą laimėjo ir liko vadovauti lig šiol šias pareigas ėjusi Liucija Jasevičienė.

Po dviejų metų pertraukos pagaliau direktorių turės ir Žemaičių Naumiesčio gimnazija. Šios mokyklos vadovo konkursą laimėjo Inga Kirkickienė. Ji iki 5 metų kadencijos pabaigos vadovavo Vilkyčių pagrindinei mokyklai. Taigi dabar ji vadovaus gimnazijai.

Vilkyčių pagrindinės mokyklos direktoriaus konkursas neįvyko, nes nebuvo pretendentų.

Kas vadovaus Pamario progimnazijai ir Šilutės „Žibų“ pradinei mokyklai, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja D. Butvydienė dar neatskleidė, nes neturi tokios teisės. Yra žinoma, kad tų mokyklų konkursuose dalyvauja po vieną pretendentą, galimai tie patys vadovai, kuriems 5 metų kadencijos pasibaigė.

Savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialisto konkursą laimėjo Violeta Riaukienė iš Priekulės. Ji Šilutės savivaldybės  administracijoje jau dirba nuo lapkričio 8 d.

Visiškai netikėtai spalio mėnesį Šilutės turizmo ir informacijos centro direktorės pareigas paliko Rasa Grygelienė. Taigi šiai savivaldybės įstaigai nuo lapkričio 1-osios liko vadovauti laikinai einanti direktorės pareigas turizmo vadybininkė Rasa Šeputytė.

Tačiau dabar įstaigos vadovės pareigų konkursą laimėjo Agnė Abromovičienė iš Klaipėdos. Lig šiol ji dirba gide, dėsto kolegijoje, tačiau yra buvusi Šilutėje ir vykdžiusi bendrą projektą su TIC. Naujoji direktorė jau planuoja su šeima įsikurti Šilutėje, tikimasi, kad darbą Šilutėje ji pradės nuo sausio 3 d.