Daugiabučio rūsyje Šilutėje – minosvaidžio mina

SprogmuoSekmadienio popietę prie Šilutėje esančio Melioratorių al. 7 namo sulėkė specialiųjų tarnybų – greitosios medicinos pagalbos, ugniagesių, policijos automobiliai. Prieš 15 val. buvo gautas pranešimas, kad šio daugiabučio rūsyje aptiktas didelis sprogmuo.

Atvykę Policijos pareigūnai įsitikino, kad namo rūsyje iš tikrųjų guli sprogmuo ir iškvietė „Aro“ išminuotojus iš Klaipėdos. Kol 1 Mina Zalgevicius 20151011 145642buvo laukiama sprogmenų specialistų, daugiabučio gyventojai buvo evakuoti. Civilinės saugos skyrius parūpino autobusą, todėl panorėję pasislėpti nuo žvarbos, gyventojai galėjo juo pasinaudoti. Taip pat gyventojų buvo paprašyta dėl visa ko patraukti atokiau nuo pastato kieme stovinčias transporto priemones.

Sprogmenį namo rūsyje aptiko neseniai čia atsikėlęs gyventojas. Nusileidęs į namo rūsyje esantį sandėliuką pasidėti daržovių, jis tarp lentynų pamatė kyšančią minos sparnuotę.

Į įvykio vietą atvykę rinktinės „Aras“ išminuotojai radinį apžiūrėjo ir drąsiai išsivežė. Teigama, kad mina buvo be sprogdiklio.

Spėjama, kad miną rūsyje padėjo ir pamiršo ankstesnysis buto gyventojas.