Daugiabutis paskendo dūmuose, teko evakuoti žmonės

gaisras 1pTrečiadienio vakare Šilutės Melioratorių alėjoje esančiame penkiaaukščiame daugiabutyje kilo gaisras. Užsidegė vieno iš pirmajame aukšte esančių butų sandėliukas.

Evakuoti visos laiptinės gyventojai.

Bendrasis pagalbos centras iš laiptinės kaimynų pranešimą apie gaisrą gavo apie 21.30 val. Į įvykio vietą atvyko trys Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos cisternos. Ugniagesiai namą rado apimtą tirštų dūmų, kurie jau sklido pro daugiabučio langus.

Buto savininkė pasakojo, kad būdama namuose pajuto dūmų kvapą. Nedelsdama nuskubėjo į sandėliuką, kuriame buvo gaisras merioratoriu al 2pšaldiklis. Vos atvėrus duris, išvirto dūmų kamuolys.

Moteris pati nusprendė atkraustyti nuo šaldiklio daiktus, atjungė dujų balioną. Staiga dingus elektrai, ji išskubėjo į laiptinę šauktis kaimynų pagalbos. Buto šeimininkė džiaugėsi, kad spėjo grįžti į butą ir į lauką išvesti kambaryje buvusį šunį.
Bute apdegė sienos, baldai, išdužo balkono langai.

Pasak jaunuolių, gyvenančių antrajame aukšte, išgirdę laiptinėje triukšmą, jie atidarė buto duris ir pamatė, kad laiptinė jau skendi dūmuose.

Ugniagesiai beldėsi į kitų butų duris, tikrindami, ar nėra miegančių žmonių, kurie gali apsinuodyti dūmais. Žmonės evakuoti tik iš tos laiptinės, kurioje užsidegė butas.

Per gaisrą žmonės nenukentėjo. Manoma, kad gaisras galėjo kilti dėl apkrauto šaldiklio ir netvarkingos elektros instaliacijos.