Daugiau šeimų iširo, nei susituokė

divorceNė vienais pastaraisiais metais negalime pasidžiaugti dideliu naujagimių skaičiumi, o šiemet sausį jų gimė net 10 mažiau nei pernai.

Praėjusį mėnesį Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje įregistruoti 36 gimę kūdikiai (pernai sausį jų buvo 46), mirė 56 rajono gyventojai.

Pirmąjį metų mėnesį susituokė 14 porų, o išsiskyrė 15 šeimų.

Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos Lilijos Valaitienės duomenimis, sausį rajone gimė 17 berniukų ir 19 mergyčių. Į šią apskaitą įtraukti 5 kūdikiai, gimę užsienyje.

16 vyrų juridiškai pripažino tėvystę, o vienas kūdikis įregistruotas vienišai mamai.

Jauniausiai sausį gimdžiusiai moteriai buvo 20 metų, vyriausiai – 40.

Populiariausi sausio naujagimių vardai buvo Emilija, Viltė, Kajus ir Nojus. Suteikti reti vardai: Markas, Danielius, Vincentas, Evija, Elvita.

Sausį mirė 32 vyrai ir 24 moterys. Dviejų moterų gyvenimai nutrūko užsienyje.

Vyriausiam velioniui buvo 91-eri, jauniausiam – tik 20 metų.

Sausį 8 santuokų ceremonijos įvyko Civilinės metrikacijos skyriuje, vienas iškilmes jaunavedžiai surengė ne Savivaldybės patalpose. Taip pat skyriuje įregistruotos 3 bažnytinės santuokos ir 2 – įvykusios užsienyje.

Daugiau šeimų iširo, nei buvo vestuvių. Dvejos skyrybos įvyko dėl vyrų kaltės, dar 13 skyrybų – abiejų sutuoktinių bendru sutarimu. Iširus šeimoms, gyventi su motinomis liko 10 nepilnamečių vaikų.