Daugiavaikėms mamoms – Seimo nario padėkos ir puokštės gėlių

DAUGIAVAIKES MACIJAUSKIENEGegužės 1-osios išvakarėse, penktadienio popietę, Seimo narys Artūras Skardžius kaip ir kasmet aplankė mamas, kurios Lietuvai užaugino ir padovanojo didžiausią turtą – gausų būrį vaikų. Šiemet daugiavaikės mamos lankytos Šilutės ir Juknaičių seniūnijoje.

Šilutės seniūnijoje Laučių kaime padėkos raštas buvo įteiktas Erikai Mikužienei, kuri pagimdė ir užaugino 13 vaikų. E.Mikužienė brangiausiu savo gyvenimo turtu laiko jos vaikų šeimose užaugintus 19 vaikaičių ir 5 provaikaičius.DAUGEVAIKE MIKUZIENEE

Pasak į devintą dešimtį kopiančios senolės E.Mikužienės, jos vaikai ir vaikaičiai gyventi išsibarstė po visą Lietuvą, yra gyvenančių ir užsienyje. Jų močiutei labiausiai trūksta, nes jie yra rečiausi svečiai.

Laučių kaime gyvena ir Veronika Macijauskienė, kuri užaugino 10 vaikų. Ji sekmadienį – Mamos dieną – tikėjosi sulaukti jų visų su 14 vaikaičių būriu.

Abiem Laučių močiutėms Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus įteikė po tortą, kad šventė būtų linksmesnė.

DAUGIAVAIKES MISIENEJuknaičių seniūnijos Naujininkų kaime Seimo narys A.Skardžius aplankė ir padėkos raštą su gėlėmis įteikė daugiavaikei mamai Rūtai Misiuvienei, kuri šalia savo 10 vaikų užaugino ir du a.a. sesers vaikus. Šiuo metu namuose gyvena ir mokyklą lanko penki R.Misiuvienės vaikai.

Juknaitiškių Vidos ir Arvydo Meižių šeimai iki dešimties vaikų dar trūksta pusės to skaičiaus. Tačiau Vida Seimo nario A.Skardžiaus pagarbos sulaukė, kai jis sužinojo, jog jos vaikų būryje auga trynukai.DAUGIAVAIKES VIDA MEIZIENE

Juknaičių seniūnas Alfredas Gaubys aplankytoms šeimoms padovanojo po tortą. Visoms aplankytoms šeimoms buvo įteikti dūmų signalizatoriai, kad gyvenimas namuose būtų saugesnis.