Dažniausiai užduodami klausimai apie lubrikantus

Iš specializuotų prekybos vietų lentynų, el. parduotuvių žvelgia išrikiuotos erotinės prekės, kurių gretose – lubrikantai. Kas tai yra – daugelis žino, o neretas mėgaujasi jų teikiama nauda ir sekso žaidimus perkelia į visiškai kitą lygmenį. Tačiau yra ir tokių, kurie dvejoja, delsia išbandyti, nežino, ką rinktis. Siekdami padėti apsispręsti pateikiame dažniausius klausimus apie lubrikantus ir atsakymus į juos.

lubrikantai

Kas yra lubrikantas?

Tai masturbacijos, sueities, masažo metu naudoti skirta medžiaga, tarp besitrinančių, judančių objektų mažinanti trintį, gerinanti slydimą, leidžianti išvengti skausmo ar kitokio diskomforto dėl natūralaus sudrėkimo stokos.

Kokie yra lubrikanto panaudojimo būdai?

Nors daugelis lubrikantus sieja su seksualinėmis problemomis ar analiniu seksu, šias priemones verta naudoti ir kitais atvejais. Lubrikantai puikiai tinka masturbacijai – išbandę netruksite pastebėti, jog priemonė procesui suteikia daugiau įvairovės, malonumo, garantuoja dar didesnį susijaudinimą. Pasitaiko atvejų, kai masturbuojantis naudojami kremai ar aliejai, kurie tam visai netinka, o štai lubrikantas bus efektyvi ir saugi medžiaga.

Lubrikanto nepamirškite naudodami erotinius žaisliukus – pojūčiai bus kur kas stipresni!

Lubrikantas ir seksas su prezervatyvu? Labai geras derinys, mažinantis trintį ir didinantis malonumą. Vyrams, kuriems prezervatyvas sumažina jautrumą, verta įlašinti lubrikanto į prezervatyvą. Tiesa, nepadauginkite – jo reikia labai mažai.

Lubrikantą galite naudoti ir erotiniam masažui – jaudinanti sueities įžanga dovanos nepaprastą patirtį.

Kokį lubrikantą rinktis?

Lubrikanto pasirinkimas priklauso nuo to, kokių pojūčių norite, kokie Jūsų lūkesčiai. Labai platus šių priemonių spektras leis atrasti tinkamiausią kiekvienam. Pagal poveikį lubrikantai gali būti šildantys, šaldantys. Pagal tipą skiriami vandens pagrindo lubrikantai, taip pat pagaminti silikono, aliejaus pagrindu. Pagal paskirtį gali būti skirti analinei sueičiai, masturbacijai, masažui, universalūs ar kitokie. Pagal papildomus ypatumus vieni populiariausių yra aromatizuoti lubrikantai.

Didelį lubrikantų pasirinkimą pagal įvairius kriterijus, o neretai ir pagalbą renkantis rasite specializuotose parduotuvėse, pavyzdžiui, https://www.cupid.lt/lubrikantai.html.

Kada lubrikantas netinka?

Iš esmės vienas ar kitas lubrikantas tiks bet kuriuo atveju. Tik renkantis reikėtų įvertinti ir aplinkybes. Pavyzdžiui, jei naudojate iš silikono pagamintus sekso žaisliukus, tuomet netiks silikono pagrindo lubrikantas, nes kyla rizika, jog jis gali pažeisti žaisliukų paviršių. Tokiu atveju rinkitės vandens pagrindo lubrikantą.

Jei naudojate prezervatyvą, nesirinkite lubrikanto, pagaminto aliejaus pagrindu, tačiau vandens pagrindo lubrikantas bus puikus pasirinkimas.

Kaip naudoti lubrikantą?

Naudoti lubrikantus labai paprasta – atitinkamą jo kiekį dėkite ant varpos, vibratoriaus, į ranką ar kitur, priklausomai nuo to, ar naudosite analinei, vaginalinei sueičiai, masažui, masturbacijai ar kita. Jei lubrikantas silikono pagrindo tai priemonės reikės vos lašo, jei naudosite vandens pagrindo lubrikantą, jo reikės daugiau (jei meilės žaidimais užsiimsite ilgesnį laiką, tai reikės naudoti ir pakartotinai).

Pasirinkę šildantį, šaldantį, aromatizuotą lubrikantą pirmiausia jį išbandykite – nedidelį kiekį  užtepkite ant odos ir įvertinkite jo efektą.

Ar lubrikantai saugūs?

Taip, lubrikantai yra visiškai saugūs Jūsų organizmui. Tik svarbu pasirinkti patikimo gamintojo produktus, kadangi itin pigias priemones siūlantys nežinomi gamintojai neretai nevengia naudoti nesaugių, nekokybiškų, pigių medžiagų.