“Dee&Kamy” ruošia pavojingą paketą

Kamy kairėje ir Dee dešinėje. / Asmeninio archyvo nuotr.Repo duetas “Dee & Kamy” (Valdas Kazakevičius ir Tautmilas Čeida) ruošiasi pasiūbuoti Lietuvos hiphopo ir apskritai muzikos padangę iš kairės į dešinę, iš dešinės į kairę kaip per tornadą. Kol jie gamina antrąjį savo ilgagrojį albumą, ruošiasi išleisti klipą, vinilinių plokštelių ir porą singlų – vieną su Daiva Starinskaite, kitą su legendinės amerikiečių repo grupės “Tha Alkaholiks” nariu J-Ro, – rašo uroboras.lt.

Šilutiškis T.Čeida interviu „Šilutės naujienoms” yra sakęs, jog grupė „Dee & Kamy” sukurta bendrai misijai – puoselėti senojo repo tradicijas.

Apie naująją projektą  meno ir sporto laikraščiui „Uroboras” papasakojo Kamy.

“Šiuo metu įnikę į studijos darbus, ruošiam porą naujų singlų, kuriuos greitu metu paleisim į eteri: vienas iš jų bus kartu su Daiva Starinskaite, o dar vėliau kitas bus su J-Ro iš legendinių Tha Alkoholiks. Be to, žinoma, darbuojamės ir prie mūsų antrojo albumo, į kurį taipogi įeis minėti du gabalai. Taip pat rankas sukirtom su vienu vokiečių leiblu “Big M”, kuris jau spaudžia mūsų vinilines plokšteles. Į plokštelę įeis 4 dainos iš “Original Taste” albumo ir dar pora remiksų, kuriuos darė “Moodbase” bei “Telephunken”.

Žinoma, ne už kalnų ir mūsų naujas klipas, kurio montavimas įnirtingai vyksta. Kas dėl koncertų, tai vienas didesnių turų būtų “Labas mokyklų mūšiai”. Kartu su G&G grosim 10 Lietuvos mokyklu”, pasakojo Tautmilas.

“Dee & Kamy” kūriniui “Bass lines” režisavo Vytas Dambrauskas ir kūrė “Idee fixe”. Kamy sako, kad daina norėjo uždegti sceną vienybei.

“Dainos pagrindinė mintis yra slopinti nevykusį skepticizmą tarp hiphopo kultūros atstovų ir vietoj to jungtis i bendrą būrį, kadangi Lietuvos hiphopo kultūroje yra mažai vienybės, mažai bendradarbiavimo. Norim, kad ir šokėjai, ir MC’s, ir grafitiorai, ekstremalistai suprastų, kad visi mes kartu sėdim po viena ir ta pačia vėliava, mūsų yra mažai – kolaboruotis ir kelti tą vėliavą visiem kartu kuo aukščiau turėtų būti mūsų visų bendras tikslas”, kalbėjo reperis.

“Bass lines” klipe bus matomas gatvės kultūros gyvenimas.

“Klipe bus rodomos keturios, jei neklystu, lokacijos, kiekvienoje iš jų –  po skirtingą gatvės kultūros elementą: breikeriai, strytbolas, skeiteriai, bmx’eriai, reperiai, dydžėjai.. Skamba gal ir nuvalkiotai, tačiau Vytas viską pateiks labai skaniai, neabejotina”, sakė Kamy.

Pirmąjį albumą, “Original taste”, duetas išleido 2010 m. Pernai jie taip pat Vilniuje apšildė Ja Rule, taip pat yra koncertavę su Sugar Hill Gang, Slum Village, Jungle Brothers.

Paklausykite naujo grupės kūrinuko:

Nothing Like (Prod. by Dee&Kamy) by deeandkamy

Parsisiųsti galite čia.