Deficitą likvidavę „Gargždai“ pavogė pergalę iš „Šilutės“

Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo charakterį pademonstravę „Gargždai“. Pauliaus Juodžio auklėtiniai svečiuose 71:69 palaužė „Šilutę“ ir iškovojo 4 pergalę iš eilės.

„Šilutė“, vadovaujama Kęstučio Mačijausko prasibrovė į geriausiųjų septintuką. (Dominyko Repečkos nuotr.).
Nuo antrojo kėlinio dominavę šilutiškiai likus 9 min. iki rungtynių pabaigos turėjo saugų 16 taškų pranašumą (58:42) ir atrodė, jog pasieks lengvą pergalę. Tačiau „Gargždai“ surengė įspūdingą atkarpą 25:9, o Marius Runkauskas tolimu šūviu likus 51 sekundei išlygino rezultatą (67:67).

Kitoje atakoje Jeremiah Culveris dvitaškiu persvėrė rezultatą (69:67), tačiau neilgam: tritaškiu atsakė Mantas Ruikis ir likus 20 skundžių „Gargždai“ pirmą kartą nuo antrojo kėlinio buvo priekyje (70:69). Mykolas Dieninis prametė tritaškį, o prie baudos metimų linijos pasiųstas M. Runkauskas realizavo tik antrąjį metimą (71:69) bei paliko šansą šeimininkams. Bet J. Culverio dvitaškis skriejo pro šalį.

Gargždų ekipoje išsiskyrė Dovydas Romančenko, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 12 taškų (4/5 dvit., 4/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo M. Runkauskas, per 28 minutes pelnęs 15 taškų (1/3 dvit., 3/7 trit., 4/6 baud.). Jis atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų. „Šilutei“ Andrius Gaidys per 31 min. pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą. D. Jonesas pridėjo 17 taškų (5/10 dvit., 1/5 trit., 4/6 baud.).

Vasario 19 d., 16 val. šilutiškiai žais namuose su Kauno „Žalgiris – 2“, vasario 24 d., 18 val. taip pat namuose susitiks Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.