Degė butas, ūkinis pastatas, apsivertė automobilis

Savaitgalį Šilutės rajono ugniagesiai skubėjo gesinti du gaisrus ir gelbėti žmones: Švėkšnoje degė ūkinis pastatas, Vilkyčiuose - butas, Gaideliuose nuo kelio nuvažiavo ir ant stogo vertėsi automobilis.

Atšalus orams darbo ugniagesiams smarkiai padaugėjo.

Degė butas ir pagalbinis pastatas

Naktį į pirmadienį, praėjus keliolikai minučių po vidurnakčio, pagalbos šaukėsi Vilkyčių kaimo gyventojai. Daugiabučiame name Klaipėdos gatvėje kilo gaisras.

Atvykus ugniagesiams, trečio aukšto bute aplink židinį degė lubos, palėpės patalpos buvo uždūmintos. Pastatas daugiabutis, mūrinis, 3-jų aukštų, stogas dengtas šiferiu.

Gaisro metu išdegė 3 kv. m medinių lubų, dar 7 kv. m lubų buvo nuardyta, butas sulietas vandeniu. Bute buvo įrengtas autonominis dūmų detektorius.

Šeštadienio, sausio 16-osios rytą ugniagesiai skubėjo į Švėkšną. Buvo gautas pranešimas, kad Veiviržėnų gatvėje dega pagalbinės ūkio paskirties pastatas.

Atvykus, iš medinio garažo vidaus rūko dūmai, patalpos buvo uždūmintos. Garažas buvo medinis, perdengimas taip pat medinis, stogas dengtas šiferiu. Pastate buvo įrengta lauko virtuvė.

Gaisro metu lauko virtuvėje aprūko sienos ir lubos, sudegė namų apyvokos daiktai, apdegė motoroleris „Scooter“. Nuardyta 10 kv. m sienos ir 10 kv. m medinio perdengimo. Dūmų detektoriaus pastate nebuvo.

Automobilis apsivertė ant stogo

Tą patį šeštadienį, tik kiek vėliau – 11.38 val. gelbėtojų pagalbos prireikė Gaidelių k., Tilžės g. Gautas pranešimas, kad čia automobilis nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė ant stogo, vairuotojas negali išlipti.

Iki gelbėtojų atvykimo žmonės iš automobilio buvo išlipę, medikų pagalbos atsisakė. Iškviesta techninė pagalba, kad automobilį ištrauktų iš griovio.

Įtempiamos lubos Vilniuje https://www.ferentina.lt/lt/