Degė garažas, mersedesas ir ūkinis

Pastarosiomis dienomis Šilutėje sudegė automobilis „MB“ ir garažas, o Vainute liepsnojo ūkinis pastatas.

Liepos 26-osios pavakarę, prieš pat 19 val., Šilutėje, Turgaus g. degė mikroautobusas „MB Sprinter“. Atvykus ugniagesiams automobilis jau liepsnojo atvira liepsna. Išdegė variklio skyriaus degios detalės ir salonas, nuo karščio išdužo langai. Ugniagesiams teko nuplauti kelio dangą ir nušluoti šukes.

Liepos 28-osios pavakarę ugniagesiams pranešta apie gaisrą Šilutėje, Pievų g. esančiame garažų masyve. Atvykus, iš garažo rūko dūmai, norint į jį patekti teko nupjauti spyną. Garažas mūrinis, konstrukcijos medinės, stogas dengtas šiferiu. Per gaisrą apdegė garaže buvę namų apyvokos daiktai, įrankiai, aprūko sienos ir lubos. Apžiūrėti ir gretimi garažai.

Tos pačios dienos vakare Vainuto miestelyje, Lauko g. degė 1 aukšto 2 dalių, šiferiu dengtas sandėlis. Atvykus ugniagesiams iš ūkinės paskirties sandėlio veržėsi dūmai, paaiškėjo, kad dega buitinis šaldytuvas. Gaisrą iki ugniagesių atvykimo gesino ir lokalizavo vietiniai žmonės milteliniu gesintuvu. Gaisro metu sudegė šaldytuvas ir ant jo pastatytas televizorius, aprūko siena.