Degė sandėliukas, nuo kelio skriejo automobiliai

Antradienio pavakarę Šilutės ugniagesiai skubėjo į Cintjoniškių gatvę. Daugiabučiais apstatytos gatvės gyventojams buvo smalsu, kas čia nutiko. Trečiadienį kelyje į Klaipėdą, ties Vilkyčiais, įvyko avarija, kurios metu buvo sužeisti du žmonės.

Degantį sandėliuką Cintjoniškių g. ugniagesiai užgesino greitai. Edvardo Lukošiaus

Atliko gelbėjimo darbus

Nors į įvykio vietą Cintjoniškių g. atvyko dvi ugniagesių autocisternos, didelio pavojaus nebuvo, sandėliuke degė daiktai. Ugniagesiai daiktus užgesino, išvėdino patalpas.

Sausio 13-osios vakarą ugniagesiai kitoms tarnyboms padėjo atlikti gelbėjimo darbus Žemaičių Naumiesčio Sugintų kaime. Į Žalgirio gatvę atvykę PGT vyrai laužtuvu atidarė namo duris ir pateko į vidų. Namuose, ant grindų rastas gyvybės požymių neberodantis vyras. Atvykę medikai konstatavo jo mirtį. Policijos pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.

Automobiliai skriejo nuo kelio

Trečiadienį Šilutės rajono keliuose dėl iškritusio sniego eismo sąlygos buvo ypač sunkios. Iškritęs sniegas, slidus kelias ir saugaus greičio nepasirinkimas lėmė, kad rajono keliuose įvyko ne vienas eismo įvykis.

Nedidelė avarija vidudienį įvyko eismo žiede Cintjoniškių g., šalia turgavietės. Čia vienas automobilis trenkėsi į kitą stabdžiusį, dėl to gatvėje greit susidarė automobilių kamštis. Panašiu metu automobilis nuo kelio nučiuožė Laučių kaimo centre.

Apie 11 val. dviejų automobilių kaktomuša įvyko ir Saugų sen., ties Vilkyčių kaimo riba. Anot liudininkų, patyręs „Volkswagen Passat“ vairuotojas nepasirinko saugaus greičio ir išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, kur kaip tik važiavo BMW. Automobiliai susidūrė.