Degė stogas Pašyšių daugiabutyje

200904031125Pagrindinis ugniagesių darbas vis dar yra padegtų pievų gesinimas, bet praėjusį savaitgalį jiems teko gesinti ir degantį butą Pašyšiuose bei skubėti į Aukštumalos kaimą, kur išdegė pavojingai didelis plotas pievos.

Apie liepsnas Aukštumalos kaime Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyrams pranešta balandžio 11 dieną 20.24 val. Akivaizdžiai padegtoje pievoje išdegė maždaug 100 arų teritorija.

Kitą dieną 2 arai žolės išdegė Juknaičiuose, dar maždaug aro teritorija – Šilutėje, Pievų g., prie Šyšos.

Gaisras Pašyšiuose, Topolio g. esančiame daugiabutyje, kuriame kažkada buvo tarybinio ūkio kontora, kilo šeštadienio pavakarę, apie 16.34 val. Čia dabar gyvena 4 šeimos, o liepsnos įsiplieskė dviejų pensininkų bute. Šeimininkės sugyventinis tądien pats pakūrė krosnį, o netrukus jau pastebėti iš po stogo sklindantys dūmai.

Šeimininkas taip susijaudino, kad pats atsidūrė ligoninėje – dėl patirto streso jam sušlubavo sveikata.

Išdegė aplink kaminą esanti stogo dalis, kita jo dalis įlaužė greta gyvenančios kaimynės buto lubas. Sulietos kambarių sienos ir baldai.

Savaitės pradžioje nukentėjusios moters sūnūs jau remontavo stogą.

Trečiadienį Šilutėje, Vilų g. 1 namo kieme, užsidegė automoblis „Audi“. Mašina užsiliepsnojo vidurdienį tiesiog stovėdama kieme, apdegė jos priekinė vidaus apdaila.

Žemaičių Naumiesčio ugniagesiai tądien skubėjo nuo kelio į Vainutą nuvalyti čia kažkieno papiltą didelį kiekį žvyro, o Juknaičiuose ir vėl gesinta deganti pieva – išdegė 15 arų.