Degutiškiams ir visai apylinkei – nauja parduotuvė

deguciu parduotuve pardavejos irĮkurtuvių džiaugsmais gyvena Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Degučių kaimo žmonės – penktadienį apie pietus pirmieji jų įžengė į duris atvėrusią naują UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvę, įsikūrusią miestelio pradžioje, Mirglono gatvėje 15A.

Dar dažais tebekvepiančioje parduotuvėje jau seniai pažįstamų savo pirkėjų laukia visų jų mylimos pardavėjos, kurios ta proga paruošė ir dovanėlių bei siurprizų.

150 kv. m plote – 5000 pavadinimų prekių

Savo pamėgtos parduotuvės degutiškiai neturėjo vos kelias dienas – tiek „Šilutės prekybai“ užtruko persikraustymo darbai. Mat naujoji parduotuvė pastatyta šalia senosios, rekonstravus kažkada čia buvusios kaimo valgyklos pastatą.

Dabar degutiškiai galės pageidaujamas prekes rinktis 150 kvadratinių metrų ploto salėje, o pardavėjos turės dar apie 100 kv. metrų ploto pagalbinių patalpų.deguciu parduotuve

UAB „Šilutės prekyba“ direktorius Egidijus Kuzminskas sakė, kad pirkėjams – degutiškiams ir šio kaimo svečiams iš aplinkinių vietovių čia ketinama pasiūlyti maždaug 5000 pavadinimų prekių, – tiek pat, kaip ir kitose šios bendrovės kaimų parduotuvėse. Tai ne tik maisto produktai, bet ir mokyklinės prekės, būtiniausi buities ir higienos reikmenys, sodo ir daržo darbams reikalingas inventorius ir visa kita, ko kaimo žmogui reikia kasdieniame gyvenime.

Šalia parduotuvės įrengta ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, sutvarkytas saugus privažiavimas. To labai trūko senojoje parduotuvėje.

Dar dažais kvepiančioje parduotuvėje degutiškių jau šiandien laukia beveik du dešimtmečius šioje bendrovėje dirbanti parduotuvės vedėja Irena Šikšnienė bei pardavėjos Kristina Bendžiuvienė ir Virginija Baltutienė.

Planuoja statybas Rusnėje

Pastaruoju metu viena po kitos atidaromose naujose parduotuvėse bendrovės vadovai iškilmingų atidarymų nerengia. Anot E.Kuzminsko, kaimo žmonės vis tiek vieni iš kitų greit sužino, kada parduotuvė atvers duris, tad ir be didelių iškilmių eina apžiūrėti naujovių.

Dabar prekybininkams beliko senąjį pastatą nugriauti ir sulyginti su žeme.

Daugiau nei dvi dešimtis prekybos ir vieną maitinimo tašką – valgyklą „Šyša“ turinčios „Šilutės prekybos“ vadovai jau planuoja naujus darbus. Artimiausi – jau kitą pavasarį, o gal net ir anksčiau prasidėsiantis prieš pusantrų metų uždarytos Rusnės valgyklos ir greta esančio parduotuvės pastatų rekonstrukcija. Direktorius E.Kuzminskas svarsto, jog gali būti, kad jau kitos vasaros pabaigoje į naujos erdvios parduotuvės atidarymą bus galima pakviesti ir rusniškius.

„Šilutės prekybos“ vadovai ir ateityje žada investuoti į pastatus ir tiki, kad pirkėjai įvertins jų pastangas rūpinantis kaimo žmonėmis ir kurti kaime naujas darbo vietas.