Dėkoja ir į svečius kviečia Lauko gatvės gyventojai

„Kviečiame visus šilutiškius užsukti į Lauko gatvę, ir pamatyti, kaip gerai mes dabar gyvename“, - sako keleto šios gatvės namų gyventojai.

Lauko g. prieš rekonstrukciją. Google maps nuotr.

Į redakciją Lauko g. 1, 2, 3, 4 ir 4A namų gyventojai užsuka norėdami padėkoti už vykdomą ir jau baigiamą šios gatvės rekonstrukciją.

Žmonės pasakoja, jog kai kurie jų čia jau gyvena du – tris dešimtmečius, o kai kurie ir visą pusšimtį metų. Ir niekada iki šiol negyveno taip patogiai ir neturėjo tiek šviesos (tiesiogine ir perkeltine prasme), kiek turi dabar. Tai pirmiausia todėl, kad gatvės danga daug metų buvo tik „lopoma“, tad važiuojantiems tekdavo per tuos lopus dardėti ir barškėti. Dabar gatvė naujai asfaltuojama, po asfaltu paklotos visos būtinos naujos komunikacijos.

Be to, gatvėje niekada nebuvo elektros, o dabar ji įvesta. Pagaliau, šviesiau namuose tapo ir todėl, kad buvo nupjauti aukšti, seni ir sutrešę medžiai, o jų vietoje bus pasodinti nauji.
„Dabar gyvensime taip gražiai, kaip niekada iki šiol“, – sakė mūsų skaitytojai.

Todėl artėjančių švenčių proga padėkos žodžius jie norėjo išsakyti Šilutės rajono savivaldybės ir Šilutės seniūnijos vadovams, gatvės rekonstrukciją atliekančios UAB „Tima“ vadovams ir darbininkams, UAB „Šilutės komunalininkas“ vadovams ir darbuotojams.

„Visiems Jums dėkojame už kuriamą grožį ir linkime gražių švenčių, gerų ateinančių 2021-ųjų metų ir stiprios sveikatos“, – sakė Lauko gatvės gyventojai.