Dėl šokių pamišę breikeriai debiutuos grandioziniame renginyje

brainlessVos du mėnesius repetuojančių šilutiškių breikerių pirmasis pasirodymas įvyks su trenksmu grandioziniame šiuolaikinių šokių kolektyvo „Plazma“ 15 metų jubiliejuje. Klaipėdoje rengiamo gimtadienio šventėje – tūkstantis draugų. Tai atspindi ne tiek salės vietų, kiek scenoje pasirodysiančių šokėjų bei atvyksiančių iš įvairių šalių pagerbti kolektyvą svečių skaičių. Tarp jų – dėl šokių pamišę „Brainless“ iš Šilutės.

Repetuoja kasdien

Kaip žaibas į stogą – taip perspektyvius jaunus šokėjus apibūdina jų mokytojas, uostamiesčio šokių kolektyvo „Plazma“ įkūrėjas ir vadovas Andrejus Pavlovičius – DJ Sun. Šilutiškiai atsitiktinai susibūrė rugsėjį, vienas per kitą sužinojo apie hip-hopo pamokas ir galiausiai sukūrė į šokių grupę. Dabar be šokių jaunimas jau nebeįsivaizduoja savo laisvalaikio.

„Sudėjus jų entuziazmą, ambicijas, pastangas, norą ir greitai augantį įgūdžių bagažą jie greitai galės nušluostyti nosį ir senbuvams’, – pasididžiavimo naujaisiais mokiniais neslėpė A.Pavlovičius. Klaipėdietis choreografas užaugino ne vieną šokėją, tapusį įvairių čempionatų Lietuvoje ir užsienyje prizininku ar nugalėtoju, o dabar jo „taikiklyje“ – šilutiškiai.

5-18 metų šokėjai šiuo metu intensyviai ruošiasi jubiliejiniam „Plazmos“ koncertui, kuriame pasirodys Europos ir pasaulio šokių virtuozų žvaigždynas. Pasak vadovo, šokėjai labai rimtai nusiteikę ir paskutines dvi savaites repetuoja po keturis kartus per dieną, repeticijos trunka net iki 4 valandų.

Šilutė nebe pirmas miestas, kuriame Lietuvoje ir Europoje gerai žinomas didžėjus ir klubinės šokių muzikos prodiuseris, choreografas A.Pavlovičius atvyksta mokyti šokti. Miestų sąraše – Priekulė, Agluonėnai ir net Mažeikiai.

Pats vadovas šokti breiką pradėjo vos 9 metų. Jis sukūrė tarp šokėjų gerai žinomus, legendiniais vadinamus šokius su žibintais, mumijų šokius, įvedė terminą „plazminiai sokiai“.

Logotipe – smegenys pėdoje

A.Pavlovičius džiaugiasi, kad šokėjų grupės pavadinimas natūraliai išplaukė darbo procese, kai vienas šokėjas sušuko: „Esu pakvaišęs dėl šokių!“. „Brainless“ išvertus iš anglų kalbos – besmegeniai, t.y. žmonės, pametę galvas dėl šokių. Natūraliai atsirado ir logotipas – pėdoje pavaizduotos smegenys.

„Pagrindinis šilutiškių koziris – daug emocijų ir ambicijų. Jie išsiskiria paprastumu, atvirumu“, – gražių žodžių savo šokėjams negailėjo vadovas, pabrėždamas didelį šilutiškių  nuoširdumą. Pasak jo, tai pagrindinės savybės, kurios padeda pasiekti aukštumų.

„Brainless“ šoka atsipalaidavę, šokdami jaučią malonumą, scenoje atiduoda save, todėl žiūrovai tą neabejotinai pastebės ir įvertins.

Didžiajame renginyje jau šį penktadienį pasirodys pagrindinis dešimties „Brainless“ šokėjų sąstatas, o naujokai ruošiasi būsimiems pasirodymams ateityje. Pasak vadovo, šokių grupė atvira naujiems veidams ir nariams, todėl jei atsirastų naujų žmonių, pamišusių dėl šokių – jie laukiami.

Neseniai Šilutėje pasirodęs A.Pavlovičius tikisi, kad bus galima bendradarbiauti su kitais mūsų rajono šokių kolektyvais ir kartu sukurti stiprią šokėjų komandą.