Depiliacija namuose ir grožio salone: ką rinktis?

 

7be02677b72698739a1720aa706c1d01Plaukelius nuo tam tikrų kūno vietų žmonės šalina nuo senovės, ši tradicija gali būti atsekta iki pat Senovės Egipto. Šiuo metu turime geresnių procedūrų nei tuometiniai žmonės – vienos iš jų turi trumpalaikį rezultatą (mažiau nei savaitė), kitos leidžia nesirūpinti plaukeliais ir mėnesį ar dar ilgiau – tai daugiausia priklauso nuo plauko tipo.

Kadangi turim priėjimą prie interneto, o tai leidžia pasiekti neaprėpiamus informacijos srautus, teoriškai galima sužinoti kone viską apie bet ką net nepakilus iš lovos. Būtent todėl dabar atlikti tokias procedūras kaip depiliacija namuose yra jokia naujiena. Nenuostabu, kad savarankiškai atliekamos lengvesnės procedūros, t. y. skutimasis, plaukelių šalinimas depiliaciniu kremu, depiliacija cukrumi, vis populiaresnis ir elektrinio epiliatoriaus naudojimas namuose. Teisingai atliekamos šios procedūros neturi jokio blogo poveikio odai ar bendrai savijautai.

Visgi, profesionaliai teikiamos depiliacijos paslaugos leis jaustis saugiai ir ramiai patikimose specialisto rankose. Grožio salonuose dirbantys profesionalai turi reikiamą išsilavinimą, teorines ir praktines žinias, todėl bet kokiu atveju gausite geresnį rezultatą nei tą pačią procedūrą atlikę namuose. Specialistams nėra nepažįstamos situacijos, todėl jų nenustebinsite ir neišgąsdinsite – nėra ko gėdytis ar bijoti, tiesiog atsipalaiduokite ir leiskite jiems ramiai atlikti savo darbą. Depiliacija cukrumi, vašku, lazeriu, fotoepiliacija ar elektroepiliacija – galėsite išsirinkti pageidaujamą plaukelių šalinimo būdą.

Depiliacija namuose yra patogi ir, jei tinkamai atliekama, nekelia jokių bėdų, tačiau patikėjus ją specialistams, galėsite nei kiek neabejoti dėl puikių rezultatų.