Dešniavairis „Mercedes“ „neišlaužė“ posūkio ir įlėkė į pakelės kanalą

avarija ruguliu kelyje andriausPenktadienį anksti ryte Rūgalių kaimo kelyje į pakelės kanalą nulėkė automobilis „Mercedes“.

Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie avariją ir nuvykę į įvykio vietą pamatė pakelės griovio dumble iki pusės paskendusį automobilį. Vairuotojo įvykio vietoje nebuvo.

Automobilis su vairu dešnėje pusėje registruotas Anglijoje. Manoma, kad „Mercedes“ vairuotojas posūkyje nepasirinko saugaus greičio ir nesuvaldė automobilio. Dumblėtu kanalu automobilis čiūžtelėjo apie 50 metrų.

Netoliese esančios sodybos šeimininkas pasakojo, kad paryčiui, apie ketvirtą valandą, girdėjo, kaip jo kieme ėmė skalyti šunys. Vyras daugiau jokių neįprastų garsų negirdėjo ir neįtarė apie avariją.

Išaušus rytui išėjęs į lauką pastebėjo tolėliau griovyje panirusį automobilį. Vyras pareigūnams sakė, kad šiuo keliu dažnai viršydami greitį lekia automobiliai, ir jis jau įprato klausytis cypiančių padangų garso. Tai ne pirmas kartas, kai automobilis nuskrieja nuo kelio.

Automobilį ištraukti iškviesta techninė pagalba. Tačiau jos darbuotojams nepavyko išvilkti dumble įstrigusio automobilio išvilkti iš kanalo. Pasikviestas šalia gyvenantis ūkininkas traktoriumi išvilko mersedesą.

Įvykio aplinkybes aiškinasi pareigūnai.