Dėvėdamas „draugišką kaukę“ vyriškis apvogė kaimynės namus

Apsilankęs pas artimą sugyventinės draugę V. B. nusprendė ją apvogti. Bendra pavogtų daiktų vertė siekė 2 605 eurus. Šilutės teismo rūmuose kovo 2 d. priimtas sprendimas skirti jam 4 mėnesių viešųjų darbų bausmę.

Asociatyvi Delfi.t nuotr.

Vyras teisme pasakojo, kad jo sugyventinė ir jos draugė ankščiau gyveno tame pačiame name, jos buvo kaimynės. Tad ir persikėlus gyventi kitur jie bendravo toliau.

Įvykio vakarą nukentėjusioji A. M. buvo išgėrusi ir prašė draugų atvežti dar „šnapso“. Vyriškis su sugyventine atvyko pas A. M. ir būdamas jos namuose slapta iš miegamojo pavogė auksinius papuošalus – kelias auksines grandinėles ir auskarus. Pavogtus papuošalus jis nunešė į lombardą ir juos užstatė, o tada nuėjo į parduotuvę, kur nupirko alkoholio ir maisto. Likusius pinigus pasiliko sau ir išleido. Su nupirktu maistu ir gėrimais jis grįžo atgal, viską atidavė A. M., bet neminėjo, iš kur gavo pinigų.

Nukentėjusioji po kurio laiko pastebėjo, kad dingo vertingi daiktai ir žinojo, kad jos namuose niekas kitas nesilankė – tik senieji draugai. Moteris kreipėsi į policiją.

Šių metų vasario mėnesį pas kaltinamąjį atvyko policijos pareigūnai atlikti kratą. Tik tuomet vyro sugyventinė sužinojo apie jo vagystę. Vėliau vyras su sugyventine nuvyko pas A. M. ir atsiprašė jos dėl savo poelgio. V. B. vagystę įvykdė vienas ir gailėjosi dėl savo veiksmų.

V. B. skirta keturių mėnesių viešųjų darbų bausmė. Įsiteisėjęs baudžiamasis įsakymas neskundžiamas.