Dianos Mickienės  darbų parodos „Šiltas siūlas“ pristatymas

Sausio 26 dieną F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo  filiale svečiavosi Diana Mickienė (Katyčiai) ir pristatė savo darbų parodą.

Diana Mickienė ir renginio dalyviai.

Diana Mickienė Gardamo bibliotekos filiale svečiuojasi jau ne pirmą kartą. Bibliotekoje eksponuojami  jos darbai. Diana  – kūrybingas žmogus. Kurianti poeziją, rašanti,  piešianti. Šį kartą  jai pakluso ir paprasčiausias siūlas  . Atrodo keista, siūlais galima megzti, nerti , siūti,  o čia siūlas įgauna formas ir tampa – įvairiausių spalvų paveikslais.

Renginio pradžioje susirinkusios dalyvės apžiūrėjo parodą.  Diana Mickienė papasakojo  kaip gimė mintis kurti  siūlais., o paskatino ją: brolienė, kuri padovanojo įvairiausių siūlų, žiūrint į juos Dianai kilo idėja, o kodėl nepabadžius padaryti iš jų paveikslus .Diana atsivežė    priemones ir parodė, kaip tai daroma. Tai labai paprasta. Reikia siūlų ir klijų. Pradžioje reikia sugalvoti ir nupiešti, vėliau klijuojanti,  sukant siūlą. Diana Mickienė pademonstravo kaip pradėti ir paslėpti siūlų galiukus, kad jie nesimatytų. Iš pažiūros  tik atrodo, kad tai paprasta, o iš tikrųjų,  tai darbas reikalaujantis kruopštumo ir kantrybės. Renginio metu Diana paskaitė  ir savo kurtus eilėraščius, papasakojo kad pakeliui dar viena eilėraščių knyga.

Nepaprastai  greitai   prabėgo laikas, susirinkusios  renginio dalyvės  padėkojo Dianai už turiningai ir įdomiai praleistą laiką, palinkėjo sėkmės visur ir visada, o Diana Mickienė  linkėjo visiems  pabandyti kurti,  ir patikėti,   kad siūlas kiekvienam gali paklusti ir tapti šiltu , kaip šilkas.

Bibliotekininkė Virginija Langienė