Didelis gaisras Šilutės rajone: liepsnojo ūkinis pastatas su naminiais paukščiais 

Trečiadienį Šilutės rajone kilo didelis gaisras, kurio metu liepsnojo ūkinis pastatas su naminiais paukščiais. Ugniagesiams liepsnas užgesinti pavyko ketvirtadienį paryčiais. 

Lrytas.lt nuotr.

Pranešimas apie kilusį gaisrą buvo gautas apie 22 val. Informuota, kad Šilutės rajone, Juknaičių seniūnijoje, Rumšų kaime esančioje Šyšos gatvėje, dega ūkinis pastatas ir malkinė.

Lrytas.lt nuotr.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai rado atvira liepsna pleškantį ūkinį pastatą. Namas – mūrinis, su medine perdanga, stogas dengtas šiferiu. Gesinti gaisrą buvo pasitelktos 5 autocisternos. Gesinant gaisrą vanduo buvo vežamas iš vandens telkinio, esančio už 3 kilometrų nuo nelaimės vietos.

Ugniagesiams iš degančio pastato pavyko išgelbėti 49 naminius paukščius: kalakutus, vištas ir putpeles. Apie gaisro likvidavimą ugniagesiai pranešė tik ketvirtadienio rytą, apie 03 val. 19 min. Kaip naujienų portalas lrytas.lt sužinojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente, gaisras suniokojo ūkinio namo stogą ir perdengimą. Taip pat ugnis buvo apėmusi ir šalia esančia malkinę, kurią prarijo liepsnos.

Sudegė joje buvę dviračiai, namų apyvokos daiktai ir malkos. Atliekant gaisro gesinimo darbus ugniagesiams teko perpilti vandeniu prie ūkinio pastato sukrautą šieną, kurio buvo 61 vnt.