Didžiausia rajono įmonė linksmai atšventė Atvelykį

Balandžio 22-osios popietę ypač triukšminga buvo AB „Šilutės baldai“ įmonės kieme: čia būriavosi šimtai darbuotojų, skambėjo muzika ir linksmi šūkiai, ridenosi margučiai. Šilutės baldininkai šventė Atvelykį.

Baldininkai rikiavosi prie stilizuotų margučių ridenimo, jų mėtymo į taikinį, kiaušinių žvejybos baseine ir kitokių atrakcijų vietų.

Šventei ruošėsi ir laukė

Ypač smagios emocijos karaliavo margučių ridenimo aikštelėje.„Šilutės baldų“ personalo vadovė Jūratė Jokubaitienė pasakoja, jog ne tik Velykų, bet ir kitų švenčių paminėjimas šioje įmonėje – sena tradicija. Šiemet nutarta, pailginus vidudienio pertrauką, surengti ir Atvelykio šventę, juolab, kad oras tądien buvo ypač palankus švęsti lauke.

Vienas po kito į vidinį įmonės kiemą rinkosi atskirų cechų darbininkai, subūrę po dvi komandas, administracijos atstovai. Visus pasitikusi renginio vedėja kvietė arčiau velykinių margučių ridenimo ir kitų atrakcijų vietos, kurios dekoracijas ir pagamino patys baldininkai.

Paprašytos prisistatyti, komandos išsiskyrė originaliais pavadinimais, ne mažiau originaliais prisistatymais, o kai kurios dar buvo ir šventiškai pasipuošusios.

Štai 1-ojo cecho komanda išsiskyrė pavasarinių žalumynų puošmenomis, o Kokybės padalinio komanda linksmai skandavo „Atvelykis margas, kokybė jėga, „Šilutės baldai“ gyvuos visada“. Visa tai rodė, kad darbuotojai šventei ruošėsi iš anksto ir jos laukė.

Kad ši pavasario šventė laukiama, pasak J. Jokubaitienės, rodė ir tai, kad artėjant Velykoms darbuotojai iš anksto pasipuošė savo darbo vietas, nors to daryti jų niekas neragino.

Direktorius kvietė pailsėti

Direktorius E. Jankauskas dėkojo visiems už gerą darbą ir kvietė smagiai pasilinksminti.

Savo gausų kolektyvą sveikinęs direktorius Eimuntas Jankauskas pasidžiaugė, kad šiuos metus įmonė pradėjo ypač gerais rezultatais. Direktorius dėkojo visiems darbuotojams už gerą darbą, ir sakė, kad finansiniai įmonės rezultatai pasiekti visų pastangomis dirbti efektyviai.

„Būtent efektyvaus darbo dėka gamybos darbuotojams galėjome išmokėti motyvacinius priedus už pirmojo ketvirčio rezultatus ir, kaip ir ankstesniais metais, kelti darbuotojų atlyginimus. Jei ir kitą ketvirtį sugebėsime išlaikyti tokį patį efektyvumo rodiklį, dirbsime taip pat našiai ir vykdysime užsakymus, motyvacinius priedus galėsime išmokėti ir už antrajį ketvirtį“, – kalbėjo E. Jankauskas.
„O šiandien kviečiu jus visus gerai pasilinksminti, atsipalaiduoti nuo darbų ir bent pusantros valandos užsimiršti ir gerai pailsėti“, – sakė įmonės vadovas.

Renginio vedėjos paraginti, baldininkai rikiavosi prie stilizuotų margučių ridenimo, jų mėtymo į taikinį, kiaušinių žvejybos baseine ir kitokių atrakcijų vietų. Prasidėjusios varžytuvės sukėlė begalę smagių emocijų, kieme skambėjo saviškių palaikymo šūksniai.
Smagiai pasilinksminus buvo apdovanoti patys taikliausi ir išradingiausi, jiems įteikti prizai. O tada visi pakviesti prie čia pat kieme pastatytų bendrų stalų, kur jau laukė „Šilutės baldų“ įmonės darbuotojus maitinančios valgyklos „Baldinukė“ paruoštos vaišės. Virėjos Vitalija, Aurelija ir Evelina tądien visus maitino „Šilutės baldų“ užsakytais karštais pietumis.

Visada laukiami nauji darbuotojai

Į renginį atėję cechų darbuotojai buvo smagiai nusiteikę.

AB „Šilutės baldai“ darbuotojai, žinoma, ne tik švenčia. Darbuotojams bendrovė sudaro sąlygas mokytis, keisti specialybę ar išbandyti jėgas naujose pozicijose. Pasak įmonės gamybos vadovo Roberto Briliovo, priklausomai nuo turimų įgūdžių, visiems darbuotojams sudarytos sąlygos kelti savo kvalifikaciją. Atsižvelgiant į įgytą kategoriją didėja ir darbo užmokestis. O nauja motyvacinė sistema leidžia dar ir proporcingai pasididinti pajamas.

R. Briliovas vardijo, kad šiuo metu ieškoma tiek patyrusių operatorių, gebančių valdyti CNC centrus, Homag tipo įrengimus, tiek ir naujokų. „Visada suteikiame galimybę mokytis jaunam specialistui, džiaugiamės ir sugrįžusiais senais darbuotojais. Šiandien naujokas karjerą įprastai pradeda prie gręžimo įrengimų ir, jei turi noro mokytis, yra mokomas dirbti su sudėtingesnėmis staklėmis“, – sakė gamybos vadovas.

Šiuo metu įmonė prie kolektyvo kviečia prisijungti net 15 įvairių specializacijų operatorių bei vyresniųjų operatorių, dirbti kviečiamas elektrikas – automatikas, gamybos meistras, darbų saugos ir aplinkosaugos specialistas.

Susidomėjusieji karjeros galimybėmis kviečiami kreiptis el. paštu info@silutesbaldai.lt arba telefonu +370 626 66527.