Didžiojoje Britanijoje nužudytas iš Šilutės kilęs sporto treneris

Didžiojoje Britanijoje, Piterbore, penktadienį peilio dūriais brutaliai nužudytas imigrantas iš Lietuvos Dainius K. Vyras imigrantų itin pamėgtame mieste dirbo sporto treneriu.

Didžiojoje Britanijoje nužudytas iš Šilutės kilęs sporto treneris

Miesto portalas „Peterborough Telegraph“ skelbia, jog nusikaltimas buvo įvykdytas penktadienio rytą, apie 9–10 val. Į nusikaltimo vietą atvykę pareigūnai rado jau nebegyvą vyrą, o jo nužudymu įtariamas 37 m. vyras, pastarasis buvo sulaikytas.

Nusikaltimo vietoje dirbo gausios policijos pajėgos.

Šeštadienį po pietų pranešta, kad sulaikyti dar trys įtariamieji: 19 ir 30 metų vyrai bei 45 metų moteris, kuri galimai talkino nusikaltėliams.

Žmogžudystė traktuojama kaip izoliuotas incidentas – su kitais nusikaltimais nesusijęs įvykis.

Tiek vietos lietuvių bendruomenėje, tiek ir kitose socialinėse bendruomenėse, su kuriomis nužudytasis turėjo ryšių, greitai paaiškėjo, kad auka tapo iš Lietuvos atvykęs sporto treneris Dainius Kasiliauskis. Tačiau policija dar oficialiai nepatvirtino žuvusiojo tapatybės.

Iš Šilutės kilęs D. K. Piterbore mokėsi kineziologijos, dirbo sporto treneriu, be to, mokė kovos menų.

Socialiniuose tinkluose pilna užuojautų dėl šio vyro mirties. Vietos lietuviai planuoja savaitgalį centriniame miesto parke surengti atminimo akciją ir jos metu uždegti šimtus žvakių, Dainiaus šeimai renkamos lėšos specialioje interneto platformoje.