Dieną be automobilio vyko ir vertingų daiktų žymėjimas

be automobilio_1Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistės kasmet šilutiškius sukviečia į „Dienos be automobilio“ renginius, iš anksto visus ragina tą dieną į darbą keliauti pėsčiomis arba dviračiais.

Šiemet „Diena be automobilio“ sukvietė dvi dešimtis šilutiškių – sveikos gyvensenos entuziastų.

Šiemet Šilutės visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Erika Berdnikovič ir visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Aida Vindžigelskienė „Dienos be automobilio“ renginį organizavo kartu su Šilutės rajono policijos komisariato pareigūne Nerija Ropiene. Rugsėjo 18-osios pavakarę šilutiškiai buvo sukviesti į Šilutės seniūniją, kur vyko gyventojų vertingų daiktų žymėjimo akcija. Toks žymėjimas – vertinga apsauga, nes padeda nesunkiai nustatyti pavogto daikto savininką.be automobilio_3

Biuro specialistės ir čia atėjusius gyventojus ragino dažniau naudotis tomis transporto priemonėmis, kurios neteršia aplinkos ir yra naudingos žmogaus sveikatai.

Akcijoje dalyvavo 19 gyventojų, gyvenančių Šilutės mieste, ir 1 uždaroji akcinė bendrovė. Akcijos metu paženklinta 19 dviračių ir 4 kiti vertingi įrenginiai.

„Ypač malonu, kad renginyje dalyvavo labai įvairaus amžiaus žmonės – nuo 17 iki 80 metų. Galime pasidžiaugti, kad ir visai jauni, ir garbaus amžiaus Šilutės gyventojai rūpinasi savo turtu ir sveikata, o dviračiais važinėja net esant prastam orui“, – sakė A.Vindžigelskienė.

Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistės pasveikino ir padėkojo visiems atvykusiesiems, priminė judėjimo svarbą sveikatai ir ekologiško transporto reikšmę saugant mūsų visų aplinką. Kiekvienam renginio dalyviui įteikti padėkos prizai: sportiniai maišeliai ir lietpalčiai, kurie saugos dviratininkus lyjant.