Dingus stabdžiams, autobusas rėžėsi į tilto atitvarus (video)

avarija autobusasTrečiadienį per pietus Šilutės autobusų parko autobusas, iš Rusnės vežęs žmones į Šilutę, patyrė avariją ant geltonojo tilto.

Kai autobusas privažiavo prie tilto ir turėjo praleisti priešpriešiais atvažiuojantį sunkvežimį, dingo autobuso stabdžiai. Vairuotojas, bandydamas išvengti susidūrimo su sunkvežimiu, „užlipo“ ant šaligatvio bortelio, bet dviem didelėms transporto priemonėms prasilenkti ant siauro tilto nepavyko – autobuso šonas įsirėmė į priešais atvažiavusį sunkvežimį.

Tokį sprendimą priėmęs autobuso vairuotojas vėliau džiaugėsi, kad pavyko išvengti smūgio kaktomuša į sunkvežimį – tada pasekmės būtų buvusios kur kas skaudesnės.

Tris dešimtmečius eksploatuojamu autobusu važiavę keleiviai nenukentėjo, tačiau be gelbėtojų pagalbos jie išlipti iš autobuso negalėjo. Ugniagesiai gelbėtojai išėmė autobuso duris ir išlaipino keleivius.

Viena autobuso keleivė stipriai pyko ant Šilutės autobusų parko vadovybės, kadši leidžia vežti žmones tokiais sukiužusiais autobusais.

Praėjusią savaitę, pirmadienį, vienas Šilutės autobusų parko autobusas, važiuodamas Šilutės Tilžės gatve, pradėjo slysti  avarija traksedziai andriusįkalnėje ir nutrenkė lengvąjį automobilį į medį. Tąsyk autobusas neturėjo žieminių padangų.

Vilkikas kliudė automobilį, vairuotojai prireikė pagalbos

Trečiadienio rytą Traksėdžiuose, prie įvažiavimo į UAB KLASMANN – DEILMANN teritoriją, vilkikas kliudė lengvąjį automobilį „Peugeot 406”, o jo vairuotojai prireikė medikų pagalbos.

Avarija įvyko po to, kai moters vairuojamas automobilis sustojo aikštelėje tarp sunkvežimių. Ji norėjo vienam iš sunkvežimio vairuotojų kažką perduoti. Tačiau iš kairės stovėjusio vilkiko vairuotojas nepastebėjo mažos lengvosios mašinos ir pajudėjęs kliudė jos šoną.

Atrodo, eismo įvykis – nedidelis, tačiau moteris nejuokais persigando, jai prireikė medikų pagalbos.

Vėliau moters giminaitis pasakojo, jog vairuotoja anksčiau buvo patekusi į didelę avariją, kurios metu su kitu automobiliu susidūrė kaktomuša, todėl dabar, kliudyta vilkiko, ji patyrė didelį sukrėtimą.

„Šyšos kanalo“ vaizdo įrašas iš įvykio vietos: